Instytuacja Filmowa Max-Film S.A. Sieć kin studyjna i lokalnych

Wybierz kino

Aktualności

CYKLE FILMOWE 2017

SPOTKANIA FILMOWE

Od 2 STYCZNIA zapraszamy na kolejną odsłonę Spotkań Filmowych. Zapraszamy w każdy poniedziałek o godzinie 18:30.

Jak dotychczas przed seansami zapraszamy Państwa na poczęstunek.

Bilety na seans w cenie 15 złotych.


KOLEKCJA SUKIENEK

Osiem kobiet w różnym wieku. Miłość i samotność. Strach. To wszystko zatem, co nas ubiera. Film o tym, że jak człowiek wybiera "pół-życie", to gnije.  Bohaterki filmu "Kolekcja sukienek" są obiektem dziwnego eksperymentu.

  

 


KATECHEZA W KINIE

ZAPRASZAMY PAŃSTWA NA KOLEJNY POKAZ W RAMACH CYKLU KATECHEZA W KINIE. PODCZAS NASZEGO SPOTKANIA, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ 12 MARCA ZOSTANIE WYŚWIETLONY FILM "PRZEŁĘCZ OCALONYCH" ORAZ ZOSTANIE PRZEPROWADZONA PRELEKCJA.

WSZYSTKICH, KTÓRZY NAS ODWIEDZĄ ZAPRASZAMY NA GORĄCĄ HERBATĘ I CIASTKA.

INFORMACJE O NASZYCH SPOTKANIACH BĘDĄ POJAWIAŁY SIĘ NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ ORAZ NA FACEBOOKU.

PRZEŁĘCZ OCALONYCH

Schyłek drugiej wojny światowej. Armia amerykańska toczy ciężkie walki z Japończykami o każdy skrawek lądu na Pacyfiku. Strategicznym celem jest wyspa Okinawa, której zdobycie może oznaczać ostateczną klęskę Japonii. Wśród setek tysięcy amerykańskich żołnierzy trafia tu Desmond T. Doss, sanitariusz, który ze względu na przekonania odmówił noszenia broni. Traktowany z nieufnością, oskarżany o tchórzostwo, wkrótce udowodni jak bardzo się wobec niego mylono. Podczas najcięższych starć, wielokrotnie ryzykując życiem, wydostaje z ognia walki ponad 70 rannych żołnierzy. Tak rodzi się legenda bezbronnego bohatera.


KINO SENIORA

ZAPRASZAMY PAŃSTWA NA KOLEJNE SPOTKANIE W RAMACH CYKLU KINO SENIORA. PODCZAS SPOTKANIA, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ 15 MARCA ZOSTANIE WYŚWIETLONY FILM "UKRYTE DZIAŁANIA".

WSZYSTKICH, KTÓRZY NAS ODWIEDZĄ ZAPRASZAMY NA GORĄCĄ HERBATĘ I CIASTKA.

PO SEANSIE ZAPRASZAMY NA PRELEKCJĘ I WSPÓLNĄ DYSKUSJĘ O FILMIE.

UKRYTE DZIAŁANIA

 Niezwykła, nieznana do tej pory prawdziwa historia trzech błyskotliwych kobiet afro-amerykańskiego pochodzenia, które na przełomie lat 50. i 60. XX wieku podjęły pracę dla NASA. Pokonując niewyobrażalne przeszkody społeczne i obyczajowe, pomogły wysłać w kosmos pierwszego Amerykanina, astronautę Johna Glenna, inicjując tym samym kosmiczny wyścig między światowymi mocarstwami.


PORTRET KOBIETY

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA KOLEJNY SEANS Z CYKLU "PORTRET KOBIETY" PODCZAS POKAZU W DNIU 8 MARCA ZOSTANIE WYŚWIETLONY FILM "BODO" NA WSZYSTKICH WIDZÓW CZEKA MOŻLIWOŚĆ WYGRANIA ATRAKCYJNYCH NAGRÓD W KONKURSIE HAPPY SEATS

PRZED KONCERTEM ODBĘDZIE SIĘ KOCERT PANI PATRYCJI GRECKIEJ - "GRECKA MUSIC PROMOTION"

BODO

Jest rok 1916. Młody chłopak, Bodzio, ucieka z domu gdyż zamiast zostać lekarzem, jak chciałaby rodzina, marzy o karierze scenicznej. Jeszcze jednak nie wie, że mu się to uda i wkrótce stanie się gwiazdą. Kilka lat później Eugeniusz Bodo jest u szczytu sławy. Właśnie podpisał kontrakt z wytwórnią w Hollywood, dokąd chce wyjechać wraz z miłością swojego życia. Jego plany krzyżuje wybuch okrutnej wojny.

 

CYKL WSPIERA URZĄD MIASTA PŁOCK

 

2017 © Novekino. All Rights Reserved|Regulaminy|Kontakt|Rezerwacja|Strona główna|
Informacja o wykorzystaniu Cookies
projekt i wykonanie : VEGA Internet Studio