Instytuacja Filmowa Max-Film S.A. Sieć kin studyjna i lokalnych

Wybierz kino

Aktualności

Ciemniejsza strona Greya przedsprzedaż

CIEMNIEJSZA STRONA GREYA - PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW RUSZYŁA!

SZANOWNI PAŃSTWO, 

JUŻ OD 16.12.2016 MOŻNA KUPIĆ W PRZEDSPRZEDAŻY BILETY NA JEDEN Z NAJGORĘTSZYCH TYTUŁÓW 2017 ROKU - "CIEMNIEJSZĄ STRONY GREYA”, KONTYNUACJĘ MEGAHITU „PIĘĆDZIESIĄT TWARZY GREYA”.

 

"CIEMNIEJSZA STRONA GREYA" napisy

PREMIERA 10.02.2017

SEANSE: 11:00/ 13:30/ 16:00/ 18:30/ 21:00 

 

UWAGA! NIE MA MOŻLIWOŚCI REZERWACJI! TYLKO SPRZEDAŻ BILETÓW W KASIE KINA LUB PRZEZ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ WWW.NOVEKINO.PL/KINA/PRZEDWIOSNIE


"CIEMNIEJSZA STRONA GREYA" - Jamie Dornan i Dakota Johnson powracają jako Christian Grey i Anastasia Steele w filmie „Ciemniejsza strona Greya”, drugiej części ekranizacji światowego bestsellera E.L. James. Pierwsza część serii, „Pięćdziesiąt twarzy Greya”, stała się międzynarodowym przebojem, zarabiając na całym świecie ponad 560 milionów dolarów. „Ciemniejsza strona Greya” pokaże nam nieco ciemniejsze oblicze zarówno Christiana, jak i Anastasii…

Kiedy po bolesnym rozstaniu Christian próbuje nakłonić Anę do powrotu, ona stawia nowe warunki. Próby odbudowania związku, zyskania stabilizacji i spokoju torpedują postaci z przeszłości Christiana, które pojawiają się nagle, w najmniej spodziewanych okolicznościach, chcąc rozbić to, co budują młodzi.

W filmie zobaczymy także: Ritę Orę, Maxa Martiniego, Hugh Dancy’ego oraz laureatki Oscara – Kim Basinger i Marcię Gay Harden.

 

TWÓRCY FILMU

Reżyseria: James Foley

Scenariusz: Niall Leonard

Na podstawie powieści E.L. James

Produkcja: Michael De Luca, E.L. James, Dana Brunetti, Marcus Viscidi 

 

 

2017 © Novekino. All Rights Reserved|Regulaminy|Kontakt|Rezerwacja|Strona główna|
Informacja o wykorzystaniu Cookies
projekt i wykonanie : VEGA Internet Studio