Instytuacja Filmowa Max-Film S.A. Sieć kin studyjna i lokalnych

Wybierz kino

Aktualności

BAJKORANKI W WAKACJE!

BAJKORANKI

  Szanowni Państwo

od 1 lipca zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu skierowanego do najmłodszych. Bajkoranki zapraszają na pokazy filmowe oraz warsztaty i spektakle teatralne przygotowane przez Teatr Form Wielu. Podczas seansów odbywa się losowanie nagród na zasadach Happy Seats.

Pokazy będą odbywać się w soboty i niedziele o godzinie 11:00.

Bilety w cenie 12 złotych!

Spektakle/warsztaty odbywają się w Patio Kina. Wstęp w cenie biletu!

1 i 2 lipca

godz. 11:00 - "Bajkoranki: Trolle" dubbing (2016)


Tytułowe Trolle to wesołe, rozśpiewane i bajecznie kolorowe stworki. Żyją w równie kolorowym lesie, niewiele wiedzą o otaczającym ich świecie i cieszą się każdą chwilą. Szczególnym entuzjazmem wyróżnia się Poppy, której beztroska i radość udziela się wszystkim dookoła. Wyjątkiem jest Mruk, odludek, który uważa, że wszystkim Trollom grozi wielkie niebezpieczeństwo. Jego przepowiednie sprawdzają się, gdy drogę do wioski odnajdują Bergeni, odwieczni wrogowie Trolli, którzy porywają najlepszych przyjaciół Poppy. Poppy postanawia ich ratować. Z trudem namawia Mruka, by jej pomógł i oboje wyruszają do miasta Bergenów, by uratować porwanych przyjaciół. 


 

Po sobotnim seansie zapraszamy na warsztaty pt.: "Teatr Lalek".
Po niedzielnym seansie zapraszamy na spektakl pt.: "Czerwone, zielone". 
Wstęp w cenie biletu.8 i 9 lipca
godz. 11:00 - "Bajkoranki: Dzieciak rządzi" dubbing (2017)


Pewnego dnia w życiu siedmioletniego Tima pojawia się młodszy braciszek. Tim natychmiast zdaje sobie sprawę, że ubrany w garnitur, noszący teczkę i zachowujący się jak rasowy biznesmen dzieciak jest zagrożeniem dla jego niezachwianej dotąd pozycji w rodzinnym domu. Gdy Tim postanawia odzyskać utraconą pozycję, natrafia na trop tajemnego spisku, który może zmienić równowagę sił na świecie. Przekonuje się przy tym, że kluczem do tajemnicy jest jego młodszy brat.  Rywale muszą zapomnieć o dzielących ich różnicach, ocalić rodziców, przywrócić porządek na świecie i udowodnić, że więzy rodzinne są siłą, której nic nie jest w stanie pokonać. 


 

Po sobotnim seansie zapraszamy na warsztaty pt.:
"Teatr przedmiotu".
Po niedzielnym seansie zapraszamy na spektakl pt.: "Wiewiór pierwszy nieznośny". 
Wstęp w cenie biletu.


15 i 16 lipca
godz. 11:00 - "Bajkoranki: Dudi. Cała naprzód" dubbing (2017)


Jest rok 2100. Poziom oceanów podniósł się na tyle, że ludzkość opuściła ziemię. Teraz gospodarzami naszej planety są wszelkie wodne istoty. Mała ośmiorniczka Macunia i jej przyjaciółki: Ewka - zwariowana ryba żabnica oraz Ala – neurotyczna krewetka, w podwodnej katastrofie tracą dom. Niestety w ich okolicy gęstość zarybienia jest tak wysoka, że podwodne budownictwo nie nadąża za popytem. Próżno tu szukać wolnego lokum na rozsądnym poziomie. W tej sytuacji przyjaciółki decydują się wyruszyć w nieznane w poszukiwaniu nowego domu. Będzie kolorowo, zabawnie, czasem trochę niebezpiecznie, ale zawsze ciekawie. Podmorska ekipa dotrze do zatopionych ulic Nowego Jorku, wraku Titanica, a nawet do dalekiej Arktyki. Na szlaku spotkają mnóstwo niezwykłych istot, zawrą wspaniałe przyjaźnie i odkryją niejedną podwodną tajemnicę.  


 

Po sobotnim seansie zapraszamy na warsztaty pt.:
"Głos w teatrze".
Po niedzielnym seansie zapraszamy na spektakl pt.: "Królik z kapelusza". 
Wstęp w cenie biletu.


22 i 23 lipca
godz. 11:00 - "Bajkoranki: Vaiana. Skarb Oceanu" dubbing (2016)


Trzy tysiące lat temu najdzielniejsi żeglarze na świecie przemierzali wody południowego Pacyfiku i odkrywali wyspy Oceanii. Jednak w pewnym momencie ich wyprawy ustały na całe tysiąc lat – i nikt nie wie dlaczego…
Walt Disney Animation Studios prezentuje film "Vaiana: Skarb oceanu". Jest to komputerowo animowana opowieść o przygodach nastolatki, która, chcąc dokończyć dzieła swych przodków, wyrusza w niebezpieczną misję. Podczas podróży poznaje potężnego niegdyś półboga Maui. Od tego momentu wspólnie żeglują przez bezmiar oceanu, który nie szczędzi im karkołomnych przygód, obfitujących w spotkania z ogromnymi potworami.   


 

Po sobotnim seansie zapraszamy na warsztaty pt.: 
"Ruch w teatrze".
Po niedzielnym seansie zapraszamy na spektakl pt.: "Mały Kapitan Gwiezdnej Floty". 
Wstęp w cenie biletu.


29 i 30 lipca
godz. 11:00 - "Bajkoranki: Sing" dubbing (2016)


W świecie zamieszkanym przez zwierzęta teatr prowadzony przez koalę Bustera Moona (Marcin Dorociński) popada w tarapaty. Kochając teatr, zrobi on jednak wszystko, by go ocalić. Ostatnią szansą na przetrwanie jest wielki konkurs, który pomoże odnaleźć najpiękniejszy głos świata. Głos, który ocali teatr.  Do konkursu staną: nucąca cicho jak mysz pod miotłą Mysz (Krzysztof JANKES Jankowski), nieśmiała Słonica (Katarzyna Sawczuk), której towarzyszy pewna siebie matka (Małgorzata Socha), młody gangster Gorilla i punkowa rebeliantka Jeżozwierzyca (Ewa Farna).


 

Po sobotnim seansie zapraszamy na warsztaty scenograficzne pt.: 
"Budowa lalek".
Po niedzielnym seansie zapraszamy na spektakl pt.: "Hau, miau i inne języki". 
Wstęp w cenie biletu.W sierpniu natomiast będziemy wyświetlać dla Państwa kolejne odcinki serialu telewizyjnego z 2014 roku pt. "Pamiętniki Florki".
Po seansach zapraszamy do wspólnego wzięcia udziału w zabawach i animacjach wspólnie z animatorami z Teatru Form wielu.5 i 6 sierpnia
godz. 11:00 - "Bajkoranki: Pamiętniki Florki" dubbing (2014)
odc.: 'Jeziorko', 'Cień, Skarby', 'Fasolka'


 

12 i 13 sierpnia
godz. 11:00 - "Bajkoranki: Pamiętniki Florki" dubbing (2014)
odc.: '
Poważna sprawa', 'Czas', 'Dobry przykład', 'Balet'

 

19 i 20 sierpnia
godz. 11:00 - "Bajkoranki: Pamiętniki Florki" dubbing (2014)
odc.: '
Bakterie', 'Czterolistna koniczyna', 'Podróż', 'Sen', 'Starsza siostra'

 

26 i 27 sierpnia
godz. 11:00 - "Bajkoranki: Pamiętniki Florki" dubbing (2014)
odc.: 'Remont', 'Rybka', 'Niebo', 'Barbara' 

2017 © Novekino. All Rights Reserved|Regulaminy|Kontakt|Rezerwacja|Strona główna|
Informacja o wykorzystaniu Cookies
projekt i wykonanie : VEGA Internet Studio