Rezerwacja 24 367 65 00

Newsy

PREMIERY 10 LISTOPADA

            Szanowni Państwo

od 10 listopada zapraszamy na kolejna odsłonę kultowego już filmu "Listy do M. 3", w gwiazdorskiej obsadzie: Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Magdalena Różczka, Borys Szyc, Izabela Kuna, Wojciech Malajkat i inni.

LISTY DO M. 3

Opowiedzą historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek.

REŻYSERIA: Tomasz Konecki OBSADA: Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk. 


Druga premierowa propozycja to komedia kryminalna - "Suburbicon" napisy - z Matt'em Damon'em w roli głównej, wyreżyserowana przez Georga Clooneya, który wraz z braćmi Coen odpowiada również za scenariusz.

SUBURBICON

Przykładna rodzina traci w napadzie ukochaną matkę. Wkrótce okazuje się jednak, że ani rodzina taka przykładna, ani matka taka ukochana. Suburbicon to idealne amerykańskie miasteczko. Istna reklama sta­tecznego życia i dobrobytu, czyli American dream w czystej postaci. Jednak nie dla wszystkich. Życie rodziny Lodge'ów legnie w gruzach po na­padzie z bronią w ręku, w którym ginie seniorka rodu, ukochana mama nastoletniego Nicky'ego Lodge'a. Pogrążony w rozpaczy chłopak posta­nawia pomścić swą ukochaną rodzicielkę. Rozpoczyna śledztwo na własną rękę, w trakcie którego odkryje mrocz­ne rodzinne sekrety, układy, machinacje i animozje, które były związane ze śmiercią jego matki.

REŻYSERIA: George Clooney OBSADA: Matt Damon, Oscar Isaac, Julianne Moore.  

    

sobotę 11 listopada i niedzielę 12 listopada zapraszamy na BAJKORANKI i pokaz filmu "My Little Pony. Film" dubbing. Seanse odbędą się o godzinie 11:00, bilety w cenie 12 złotych. Podczas seansów odbędzie się losowanie nagród na zasadach Happy Seats. Po seansach zapraszamy na zabawy i animację organizowane przez Teatr Form Wielu.  

MY LITTLE PONY. FILM

Zupełnie nowe przygody magicznych kucyków, które po raz pierwszy będą musiały opuścić baśniową Equestrię i wkroczyć w tajemniczy wielki świat. Stadko dzielnych kucyków staje oko w oko ze swoim największym wrogiem. Złowrogi Król Burzy postanawia wykraść całą magię z ich rodzinnego królestwa Equestrii. By ją odzyskać, dzielni bohaterowie wyruszą w pełną przygód podróż, podczas której zyskają nowych przyjaciół, jak morskie kucyki, czy dobroduszni piraci, przeżyją wiele emocjonujących i zabawnych perypetii i po raz kolejny udowodnią, że przyjaźń to magia!

REŻYSERIA: Jayson Thiessen DUBBING: Anna Sroka, Katarzyna Sawczuk, Tomasz Borkowski. 


 
 

 

niedzielę 12 listopada o godzinie 15:30 zapraszamy na Katechezę w Kinie i pokaz filmu "Dwie korony". Bilety w cenie: normalne - 15 złotych, grupowe 11 złotych. Przed seansem zapraszamy na mały poczęstunek: herbata, ciastko. Po seansie zapraszamy osoby zainteresowane dyskusją do patio kina.   

DWIE KORONY

reżyseria: Michał Kondrat
scenariusz: Joanna Ficińska
gatunek: dokument fabularyzowany
kraj produkcji: Polska
czas: 1 godz. 22 min.
 
To pierwszy film, ukazujący nieznane dotąd powszechnie fakty z życia o. Maksymiliana Kolbe, począwszy od jego dzieciństwa, aż do heroicznej śmierci. To film o niezwykłym człowieku, który oddał swoje życie, aby uratować inne. To film o wizjonerze, który przekraczał granice ludzkich ograniczeń. Jego odwaga, wiara i przekonanie o potrzebie wielkiej misji czyniły go niezwykłym i wyjątkowym.

REŻYSERIA: Michał Kondrat OBSADA: Adam Woronowicz, Cezary Pazura, Artur Barciś. 


 
   

 

 

poniedziałek 13 listopada zapraszamy na Spotkania Filmowe i pokaz filmu "Fantastyczna Kobieta" napisy. Seans odbędzie się o godzinie 18:30, bilety w cenie 15 złotych. Przed seansem zapraszamy na mały poczęstunek: herbatę oraz ciastko. Przed seansem również odbędzie się losowanie nagród na zasadach Happy Seats.   

FANTASTYCZNA KOBIETA

reżyseria: Sebastian Lelio
scenariusz: Sebastian Lelio, Gonzalo Maza
gatunek: dramat
kraj produkcji: Hiszpania, Niemcy, USA, Chile
czas: 1 godz. 44 min.
 
Orlando (Francisco Reyes) planuje urodzinową niespodziankę dla znacznie młodszej od niego partnerki, Mariny (Daniela Vega). Prezent wręcza jej podczas romantycznego wieczoru, który para spędza w Santiago na kolacji i tańcach. Po powrocie do mieszkania mężczyzna nieoczekiwanie słabnie. Marina zabiera go do szpitala, gdzie musi skonfrontować się z rodziną Orlanda, a także z wrogo nastawioną służbą zdrowia i policją. Wskutek tragicznych wydarzeń będzie musiała zawalczyć o prawo do swoich uczuć, godności, a nawet przeżywania żałoby.  

REŻYSERIA: Sebastian Lelio OBSADA: Daniela Vega, Francisco Reyes, Luis Gnecco.


 
 

 

 

We wtorek 14 listopada o godzinie 18:00 zapraszamy na Portret Kobiety i pokaz filmu "Listy do M. 3". Przed seansem zapraszamy na poczęstunek: herbatę oraz zdrowe słodkości przygotowane przez LEKKIE CIACHO.

150 pierwszych Pań otrzyma upominek! Ponadto przed seansem odbędzie się losowanie nagród na zasadach Happy Seats  

LISTY DO M. 3

reżyseria: Tomasz Konecki
scenariusz: Marcin Baczyński, Mariusz Kuczewski
gatunek: komedia romantyczna
kraj produkcji: Polska
czas: 1 godz. 50 min.
 
"Listy do M. 3" opowie historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek.


 
 

 

środę 15 listopada zapraszamy na Kino Seniora i pokaz filmu "Nasz najlepszy rok" napisy. Seans odbędzie się o godzinie 11:00, bilety w cenie 11 złotych. Przed seansem zapraszamy na mały poczęstunek: herbata, ciastko.

Po seansie zapraszamy na bezpłatną prelekcję, którą poprowadzą aktorzy z Teatru Form Wielu  

NASZ NAJLEPSZY ROK

reżyseria: Cédric Klapisch
scenariusz: Cédric Klapisch, Santiago Amigorena
gatunek: komedio-dramat
kraj produkcji: Francja
czas: 1 godz. 53 min.
 
Słodko-gorzka opowieść o miłości, rodzinnych perypetiach, przewrotności losu i drobnych przyjemnościach, rozgrywająca się w płynącej winem Burgundii. Juliette jest młoda, pracowita i pełna energii, ale nie spodziewała się, że to właśnie na jej barki spadnie ciężar prowadzenia starej, podupadającej rodzinnej winnicy. Żeby przywrócić ją dawnej świetności, musi nie tylko na nowo poukładać rodzinny interes, ale i swoje życie.

REŻYSERIA: Cedric Klapisch OBSADA: Ana Girardot, Pio Marmai, Francois Civil.


 
 

 

 

x

Newsy

y

Polecamy również

Liga Sprawiedliwości - napisy

Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne odzyskał wiarę w ludzkość. Prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc...
akcja/science-fiction

Najlepszy

Gdy słabość staje się siłą. Nowy film reżysera kinowego hitu „Bogowie” - Łukasza Palkowskiego. Twórca tym razem znów sięga po życiorys niezwykłej osoby. Człowieka, który...
biograficzny/dramat/sportowy

Suburbicon

Komedia kryminalna w reżyserii zdobywcy dwóch Nagród Akademii według scenariusza braci Coen. Przykładna rodzina traci w napadzie ukochaną matkę. Wkrótce okazujesię jednak, że ani rodzina...
komedia/kryminalny

Między nami wampirami - dubbing

Idealna propozycja na kinowe Halloween! „MIĘDZY NAMI WAMPIRAMI”, to komedia familijna oparta na motywach bestsellerowego cyklu książek Angeli Sommer-Bodenburg, które doczekały się...
animowany/przygodowy

Baner