Rezerwacja 24 367 65 00

Newsy

PREMIERY 8 GRUDNIA

               Szanowni Państwo

od 8 grudnia zapraszamy na premierę filmu familijnego "Mikołaj i spółka" dubbing.

MIKOŁAJ I SPÓŁKA 
 
Te święta miały być jak każde inne – wesołe, ciepłe i oczywiście pełne prezentów wysypujących się spod choinki. Nagle jednak okazało się, że może nie być ich wcale! Nikt nie chciałby znaleźć się w stroju Świętego Mikołaja, który tuż przed Wigilią dowiaduje się, że wszystkie jego elfy zachorowały i nie pomogą mu zapakować nawet połówki najmniejszego z prezentów. Najsłynniejszy brodacz świata musi czym prędzej wezwać zaprzęg najdzielniejszych reniferów, chwycić lejce i pomknąć magicznymi saniami na poszukiwanie lekarstwa, które uzdrowi jego pomocników… i uratuje tegoroczne Święta. Na swojej drodze spotyka zakręconą rodzinę, która pomoże Mikołajowi w jego szalonej misji. Gwiazdka tuż tuż – liczy się każda sekunda!

REŻYSERIA: Alain Chabat OBSADA: Wojciech Malajkat, Sarsa.

 

Od 14 grudnia zapraszamy na premierę jednego z najbardziej oczekiwanych tytułów roku "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi". Film będzie wyświetlany w czterech formatach: 2D napisy i dubbing oraz 3D napisy i dubbing.

GWIEZDNE WOJNY: OSTATNI JEDI

W najnowszej produkcji Lucasfilm „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi" bohaterowie "Przebudzenia Mocy" wraz z legendarnymi postaciami gwiezdnego uniwersum odkrywają zaskakujące sekrety przeszłości i niezgłębione dotąd tajemnice Mocy…

REŻYSERIA: Rian Johnson OBSADA: Daisy Ridley, Oscar Isaac, Domhnall Gleeson 

 

W sobotę 9 grudnia i niedzielę 10 grudnia zapraszamy na Mikołajki na bis! Zapewniamy moc atrakcji! W ofercie najnowsze premiery filmowe, przedpremierowe pokazy "Magicznej zimy Muminków" oraz "Paddingtona 2" animacje i spektakle przygotowane przez aktorów z Teatru Form Wielu, słodkie niespodzianki oraz konkursy Happy Seats.

MAGICZNA ZIMA MUMINKÓW - PRZEDPREMIERA
 
To będzie wyjątkowa zima w świecie Muminków. Wyjątkowa, bo pierwsza. Wśnieżnej, mroźnej Finlandii, którą zamieszkują, zazwyczaj zasypiają na zimę, by po obudzeniu powitać piękno wiosny i cieszyć się resztą roku. Czy Muminki będą niewyspane? Chyba nie, czeka je bowiem mnóstwo niespodzianek, a przede wszystkim pierwsze święta i magia gwiazdki.

REŻYSERIA: Ira Carpelan, Jakub Wroński OBSADA: Piotr Fronczewski, Maciej Musiał, Natalia Kukulska, Maciej Stuhr.  

 

PADDINGTON 2 - PRZEDPREMIERA
 
Tym razem rezolutny niedźwiadek o nienagannych manierach i skłonności do wpadania wtarapaty trafi w złe towarzystwo. Pomyłkowo osadzony w areszcie wśród zepsutych do szpiku kości typów spod ciemnej gwiazdy, naiwny Paddington zrobi wszystko, by sprowadzić ich na dobrą drogę. A że siłę przekonywania ma wielką, rzecz może się udać. Każdy przecież chętnie przyjmie pomocną łapę nawet jeśli jest nieco lepka od marmolady. Szczególnie jeśli futrzasty zada swe fundamentalne pytanie: Misia w sercu nie masz?!

REŻYSERIA: Paul King 

 

Na animacje i zabawy podczas Mikołajek na bis 9-10 grudnia zapraszamy 
w godzinach 
10:00 - 14:00

Bilety zgodne z cennikiem Kina! 

sobotę 9 grudnia i niedzielę 10 grudnia zapraszamy na BAJKORANKI i pokaz filmu "Moje wakacje z Rudym" dubbing. Seanse odbędą się o godzinie 11:00, bilety w cenie 12 złotych. Podczas seansów odbędzie się losowanie nagród na zasadach Happy Seats. Po seansach zapraszamy na zabawy i animację organizowane przez Teatr Form Wielu.  

MOJE WAKACJE Z RUDYM

Kiedy jedenastoletni Mick (Levi Miller) zostaje wysłany na farmę dziadka (Bryan Brown) w odległym regionie Pilbara w Zachodniej Australii, spodziewa się, że na miejscu czeka go wyłącznie nuda i ciężka praca. Wszystko zmienia się, gdy w życiu Micka pojawia się Rudy – jedyny w swoim rodzaju czerwony pies. Przygarnięty przez chłopca rezolutny zwierzak z miejsca staje się jego nieodłącznym towarzyszem oraz przyjacielem na dobre i na złe. Wkrótce wielka przyjaźń łącząca Micka i Rudego, da początek wydarzeniom, którymi zachwyci się cały kraj!

REŻYSERIA: Kriv Stenders


 

W niedzielę 10 grudnia o godzinie 15:30 zapraszamy na spotkanie w ramach Katechezy w kinie. Zostanie wyświetlony film "Sprawa Chrystusa" napisy.
Bilety w cenie: normalne - 15 złotych, grupowe 11 złotych.
Przed seansem zapraszamy na herbatę i ciastko. Po seansie osoby zainteresowane dyskusją zapraszamy do patio kina.

SPRAWA CHRYSTUSA

reżyseria: Jon Gunn
scenariusz: Brian Bird
gatunek: dramat
kraj produkcji: USA
czas: 1 godz. 52 min.
 
Lee (Mike Vogel) był na samym szczycie. Jego mistrzowskie reportaże śledcze przynosiły mu nagrody i umożliwiły awans w "Chicago Tribune", a w domu czekała na niego kochająca żona (Erica Christensen) i dzieci. Miał poczucie, że jako pan swojego losu jest zawsze nieomylny. Pewnego wieczoru jednak wszystko się zmieniło... Groźba utraty rodziny stała się przyczyną, dla której ten zagorzały racjonalista i ateista postanowił zmierzyć się z największą tajemnicą chrześcijaństwa. Wtedy jeszcze nie wiedział, że będzie to najważniejsze dziennikarskie śledztwo w dziejach
 
OBSADA: Mike Vogel, Erika Christensen, Faye Dunaway.  
 

  


poniedziałek 11 grudnia zapraszamy na Spotkania Filmowe i pokaz filmu "Dziecko Apokalipsy" . Seans odbędzie się o godzinie 18:30, bilety w cenie 15 złotych. Przed seansem zapraszamy na mały poczęstunek: herbatę oraz ciastko. Przed seansem również odbędzie się losowanie nagród na zasadach Happy Seats.   

DZIECKO APOKALIPSY

reżyseria: Mario Cornejo
scenariusz: Mario Cornejo, Monster Jimenez
gatunek: dramat
kraj produkcji: Filipiny
czas: 1 godz. 35 min.
 
Krystaliczne fale, jasne plaże, skóra wystawiona na promienie słońca, senna atmosfera końca sezonu. To Baler, miejsce, w którym trzy dekady temu Francis Ford Coppola spędził kilka miesięcy podczas zdjęć do "Czasu apokalipsy". Dziś jest oazą surferów. Jednym z nich jest Ford, o imieniu nie bez powodu kojarzącym się z postacią reżysera. Mężczyzna spędza beztrosko czas ze swoją energiczną, bezpośrednią dziewczyną; odwiedza ich jego dawny przyjaciel, przywożąc ze sobą narzeczoną o urodzie modelki. 

OBSADA: Sid Lucero, Gwen Zamora, RK Bagatsing, Annicka Dolonius, Ana Abad-Santos, Archie Alemania,  
 

  

We wtorek 12 grudnia zapraszamy na Portret Kobiety i pokaz najnowszego filmu Woody'ego Allena "Na karuzeli życia" napisy. Seans odbędzie się o godzinie 18:00, bilety w cenie 15 złotych. Przed seansem zapraszamy na poczęstunek przygotowany przez Lekkie Ciacho. Przed seansem odbędzie się również losowanie atrakcyjnych nagród na zasadach Happy Seats! 

NA KARUZELI ŻYCIA

scenariusz i reżyseria: Woody Allen
gatunek: dramat
kraj produkcji: USA
czas: 1 godz. 41 min.
 
Historia czterech postaci, których losy splatają się w słynnym parku rozrywki na Coney Island w latach 50. ubiegłego wieku. Rozchwiana emocjonalnie, była aktorka Ginny (Kate Winslet) pracuje tu jako kelnerka. Jej mąż Humpty (Jim Belushi) jest operatorem karuzeli. Mickey (Justin Timberlake) to przystojny ratownik, który marzy o karierze dramatopisarza. Carolina natomiast jest marnotrawną córką Humpty'ego, która w domu ojca szuka schronienia przed gangsterami.

  

 

 W środę 13 grudnia zapraszamy także na seans Rodzinnego Oglądania: "Listy do M. 3". Seans odbędzie się o godzinie 13:40, bilety w cenie tylko 15 złotych!

Podczas seansu odbędzie się losowanie nagród!

 LISTY DO M. 3

Nie musisz być dorosły, ani bogaty, aby dla swych bliskich stać się Mikołajem. A gdy odkryjesz piękno ciepłych, rodzinnych Świąt i podzielisz się tą radością z ważnymi dla Ciebie osobami, kto wie, może spotkasz Świętego Mikołaja we własnej osobie. To jest właśnie filmowa opowieść o takim spotkaniu...

REŻYSERIA: Tomasz Konecki OBSADA: Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Wojciech Malajkat, Izabela Kuna, Magdalena Różczka, Borys Szyc

x

Newsy

y

Polecamy również

Pierwsza gwiazdka - dubbing

Mały, odważny osiołek o imieniu Bo tęskni za życiem z dala od codziennej pracy w wiejskim młynie. Pewnego dnia zbiera się na odwagę i ucieka na wolność, by spełnić swe marzenia. Po drodze...
animowany/familijny/komedia

Mikołaj i spółka - dubbing

Świąteczne prezenty same się nie rozwiozą! Co więc zrobić, gdy pomocnicy Świętego Mikołaja się pochorują? Najlepiej z pomocą całej rodziny ruszyć na ratunek Gwiazdki! Pełna magii,...
familijny/komedia

Coco - dubbing

Mały Miguel, zafascynowany grą na gitarze marzy o tym, by pójść w ślady swojego muzycznego idola, Ernesto de la Cruz. Niestety jego planów nie pochwalają najbliżsi. Chłopiec w pogoni za...
animowany/familijny/przygodowy

Cicha noc

Adam (Dawid Ogrodnik), na co dzień pracujący za granicą, w Wigilię Bożego Narodzenia odwiedza swój rodzinny dom na polskiej prowincji. Z początku ukrywa prawdziwy powód tej nieoczekiwanej...
dramat

Baner