Rezerwacja 24 367 65 00

Newsy

PREMIERY 12 STYCZNIA

                Szanowni Państwo

od 12 stycznia zapraszamy na premierę polskiej komedii "Narzeczony na niby"

NARZECZONY NA NIBY
 
Czy małe, niewinne kłamstewko może wymknąć się spod kontroli i doprowadzić do totalnej katastrofy? A może dopiero jak wszystko się w życiu rozpada, możliwe staje się poukładanie wszystkiego od nowa? Karina próbuje z całych sił stworzyć pierwszy (tym razem) szczęśliwy związek. Niestety mężczyzna, któremu oddała swoje serce, wydaje się być bardziej zainteresowany sobą, niż nią. Pewnego dnia, jedno nieprzewidziane zdarzenie i jedno małe kłamstewko zamieni jej uporządkowane życie w prawdziwy emocjonalny rollercoster. Szybko okaże się też, że każdy z bohaterów ma tak naprawdę coś do ukrycia. Gdy prawda wyjdzie na jaw, wszyscy będą musieli zrobić w końcu porządek w swoich związkach i w swoich sercach. „Narzeczonego na niby” pokochają ci, którzy choć raz zakochali się w niewłaściwej osobie oraz ci, którzy wierzą, że o prawdziwą miłość warto walczyć, nawet jeśli zaczyna się mocno niefortunnie.
REŻYSERIA: Bartosz Prokopowicz OBSADA: Julia Kamińska, Piotr Stramowski, Sonia Bohosiewicz, Piotr Adamczyk 

 
sobotę 13 stycznia i niedzielę 14 stycznia zapraszamy na BAJKORANKI i pokaz filmu "Pierwsza Gwiazdka" dubbing. Seanse odbędą się o godzinie 11:00, bilety w cenie 12 złotych. Podczas seansów odbędzie się losowanie nagród na zasadach Happy Seats. Po seansach zapraszamy na zabawy i animację organizowane przez Teatr Form Wielu.  

PIERWSZA GWIAZDKA

Mały osiołek o imieniu Bo tęskni za życiem z dala od codziennej pracy w wiejskim młynie. Pewnego dnia zbiera się na odwagę i ucieka na wolność, by spełnić swoje marzenia. Po drodze spotyka uroczą owieczkę Ruth, która przypadkowo odłączyła się od swojego stada, oraz gołębia o wielkich aspiracjach. Cała trójka, razem z zabawnymi wielbłądami oraz kilkoma nieco ekscentrycznymi zwierzętami, podążają za gwiazdą. Wkrótce niespodziewanie staną się bohaterami najwspanialszej historii wszech czasów - opowieści o pierwszych świętach Bożego Narodzenia.

REŻYSERIA: Timothy Reckart OBSADA: Mateusz Narloch, Krzysztof Szczepaniak, Kamil Pruban 


W sobotę 13.01, poniedziałek 15.01 i wtorek 16.01 zapraszamy na przedpremierowe seanse filmu "Cudowny chłopak" dubbing. Z kolei w środę 17 stycznia o godzinie 16:00 zapraszamy na przedpremierowy pokaz filmu "Cudowny chłopak" w wersji z  napisami.  

CUDOWNY CHŁOPAK
 
Dla 10-letniego Auggiego nie ma niczego bardziej niezwykłego niż "zwykły" dzień w szkole. Urodzony z licznymi deformacjami twarzy, dotąd uczył się w domu pod okiem mamy. Teraz jednak, zaczynając 5 klasę w normalnej szkole, ma nadzieję, że koledzy potraktują go jak zwyczajnego chłopca. Jego wygląd sprawia jednak, że staje się szkolną sensacją, a dla wielu wręcz dziwadłem. Jedni się z niego śmieją, inni wytykają palcami, ale nikt tak naprawdę niczego o nim nie wie. Wszystko zacznie się zmieniać, gdy w szkole pojawi się nowa uczennica. Urocza Summer potrafi dostrzec w Auggiem coś więcej niż nietypowy wygląd. Wystarczy jeden przyjazny gest, jedna pomocna dłoń, by obudzić w Auggiem siłę, dzięki której będzie potrafił udowodnić, że nie tylko twarz czyni go kimś niezwykłym.
 
REŻYSERIA: Stephen Chbosky OBSADA: Owen Wilson, Jacob Tremblay, Julia Roberts

 

Od poniedziałku 15 stycznia zapraszamy na Filmowe Ferie w NK Przedwiośnie! 

W programie pokazy filmowe, zabawy/animacje przed filmem oraz spektakle teatralne po filmie przygotowane przez Teatr Form Wielu. Pokazy będą odbywać się przez całe Ferie od 15 do 28 stycznia - codziennie o godzinie 11:00

Bilety w cenie 12 złotych!

Wstęp na animacje i spektakle w cenie biletu!


 W poniedziałek 15 stycznia zapraszamy na kolejną odsłonę Spotkań Filmowych. Zapraszamy w poniedziałek o godzinie 18:30. Jak dotychczas przed seansami zapraszamy Państwa na poczęstunek. Bilety w cenie 15 złotych. Dodatkową atrakcją będzie losowanie nagród na zasadach Happy Seats! Pierwszym filmem, który zostanie wyświetlony w ramach Spotkań będzie dramat "Nie jestem Twoim murzynem" napisy. 

NIE JESTEM TWOIM MURZYNEM

  reżyseria: Raoul Peck
scenariusz: Raoul Peck
gatunek: dokument
kraj produkcji: Francja, USA
czas: 1 godz. 45 min.

Raoul Peck w "Nie jestem twoim murzynem" opowiada o segregacji rasowej, prześladowaniach i walce o prawa Afroamerykanów w USA. Reżyser wykorzystuje niepublikowane dotąd fragmenty niedokończonej książki "Remember This House" Jamesa Baldwina, słynnego afroamerykańskiego powieściopisarza i eseisty, oraz bogaty zasób archiwalnych filmów i zdjęć. W filmie usłyszymy głos Samuela L. Jacksona, narratora opowieści. Książka i film przedstawiają historie następujących po sobie zabójstw trzech przyjaciół Baldwina: Medgara Eversa, Malcolma X i Martina Luthera Kinga. Baldwin nie dokończył książki przed swoją śmiercią w 1987 roku. Pozostawił zaledwie trzydzieści stron, a spadkobiercy pisarza powierzyli rękopis reżyserowi Raoulowi Peckowi.
REŻYSERIA: Raoul Peck OBSADA: Samuel L. Jackson, James Baldwin, Harry Belafonte
 
 
 
środę 17 stycznia o godzinie 11:00 zapraszamy na Kino Seniora i pokaz filmu "I tak Cię kocham" napisy. Bilety w cenie 12 złotych. Przed seansem zapraszamy na poczęstunek, natomiast po seansie na udział w dyskusji na temat filmu moderowanej przez aktorów z Teatru Form Wielu. 
I TAK CIĘ KOCHAM

reżyseria: Michael Showalter
scenariusz: Kumail Nanjiani, Emily V. Gordon
gatunek: komedia romantyczna
kraj produkcji: USA
czas: 1 godz. 59 min.
 
Ta historia wydarzyła się naprawdę: mężczyzna z kapitalnym poczuciem humoru i konserwatywną rodziną na głowie spotkał przypadkiem nowoczesna dziewczynę, która miała dosyć związków. I choć dzieliło ich prawie wszystko, to właśnie w sytuacjach pozornie bez wyjścia życie potrafi pokazać swoje najzabawniejsze oblicze i udowodnić, że nigdy nie należy tracić nadziei.


 W środę 17 stycznia zapraszamy także na seans Rodzinnego Oglądania"Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi" dubbing. Seans odbędzie się o godzinie 13:10, bilety w cenie tylko 15 złotych!

 GWIEZDNE WOJNY: OSTATNI JEDI

Rey (Daisy Ridley), która odnalazła Skywalkera na odciętej od świata wyspie, szkoli się pod jego okiem i okazuje się wyjątkowo pojętną uczennicą. Tymczasem Kylo Ren (Adam Driver), syn księżniczki Lei (Carrie Fisher) i Hana Solo, dokłada starań, żeby unicestwić siły rebeliantów. Po stronie rebelii znów walczą były szturmowiec Najwyższego Porządku Finn (John Boyega) i genialny pilot Poe Dameron (Oscar Isaac).

REŻYSERIA: Rian Johnson OBSADA: Daisy Ridley, John Boyega, Mark Hamill

x

Newsy

y

Polecamy również

Autsajder

Inspirowany prawdziwymi wydarzeniami poruszający film o studencie malarstwa, którego życie zmienia się nieodwracalnie, kiedy przez przypadek wpadnie w tryby przerażającej totalitarnej machiny....
biograficzny/dramat/historyczny

Grinch - dubbing

Ósme wspólne dzieło Illumination i Universal Pictures – komedia animowana „Grinch” – na podstawie świątecznego klasyka – książki „Dr. Seuss”. Historia...
animowany

Narodziny gwiazdy - napisy

Cooper wciela się w rolę Jacksona Maine’a, gwiazdora muzyki country, którego kariera chyli się ku upadkowi, kiedy odkrywa utalentowaną, nieznaną nikomu piosenkarkę Ally (w tej roli Lady...
dramat/muzyczny

Miłość jest wszystkim

Grudniowy czas przedświątecznej gorączki rozpocznie się wraz z przypłynięciem do miasta niezwykłego Świętego Mikołaja. Uruchomi to lawinę wyjątkowych zdarzeń. Romans z najpopularniejszym...
komedia

Baner