Rezerwacja 24 367 65 00

Newsy

PREMIERY 13. KWIETNIA

 

 

    

                   Szanowni Państwo,

 od 13 kwietnia zapraszamy na premierę filmu familijnego "Piotruś Królik", spotkanie z Moniką Rogozińską - podróżniczką, Katechezę w kinie, Spotkania Filmowe, Portret Kobiety, Kino Seniora oraz Bajkoranki.

Od 13 kwietnia zapraszamy do kina na film familijny "Piotruś Królik" dubbing.

Złośliwy, niepokorny i ciekawski Piotruś Królik to postać wyjątkowa; na jego zuchwałych przygodach wychowują się kolejne pokolenia dzieci na całym świecie. W komedii „Piotruś Królik” wojna tytułowego bohatera z panem McGregorem (Domhnall Gleeson) przechodzi na zupełnie nowy poziom – być może najwyższy z możliwych. Walka toczy się, oczywiście, o kontrolę nad ogrodem pana McGregora oraz o serce zakochanej w zwierzętach sąsiadki (Rose Byrne).
 
REŻYSERIA: Will Gluck
OBSADA: James Corden, Daisy Ridley, Margot Robbie, Elizabeth Debicki, Domhnall Gleeson, Rose Byrne, Sam Neill
 
 
 

   W sobotę 14 kwietnia i niedzielę 15 kwietnia zapraszamy na BAJKORANKI i pokaz filmu familijnego "Wicher - Dzikie konie" dubbing. Seanse odbędą się o godzinie 11:00, bilety w cenie 12 złotych. Przed seansami odbędzie się losowanie nagród na zasadach Happy Seats. Po seansie zapraszamy do patio kina na warsztaty, animacje i spektakle teatralne przygotowane przez Teatr Form Wielu w ramach wydarzenia Stacja RodziNovo. Wstęp na warsztaty i spektakle jest bezpłatny. 

Wicher - dzikie konie (dubbing)

Mika jest już znaną "zaklinaczką koni”. Pewnego dnia wraz ze swoim ukochanym ogierem Wichrem wyruszają do hiszpańskiej Andaluzji – miejsca narodzin Wichra. Tam odkrywają tajemniczą i magiczną oazę, do której dzikie konie przychodzą pić wodę. Jednak aby zapewnić przetrwanie swojej hacjendzie, jej właściciel zmuszony jest sprzedać część ziemi na której znajduje się oaza dzikich koni. Kupcem ma być wielka firma, która nie zamierza pozwolić koniom na korzystanie z krystalicznego źródła. Aby ocalić oazę i życie dzikich koni, Mika i jej przyjaciele planują odrodzić starożytną tradycję – wyścig dzikich koni. Jeżeli się to uda, oaza uzyska status dziedzictwa narodowego i zostanie objęta ochroną rządową. Jednak Mika i Wicher jeszcze nie wiedzą, że największe wyzwanie dopiero przed nimi.


W środę o godzinie 14:00 zapraszamy na Rodzinne Oglądanie i pokaz animacji "Gnomeo i Julia: Tajemnica zaginionych krasnali" dubbing. Bilety w cenie 15 złotych.

 


W sobotę 14 kwietnia zapraszamy na wydarzenie specjalne czyli spotkanie z podróżniczką Moniką Rogozińską. Spotkanie odbędzie się o godzinie 18:00, bilety w cenie 20 złotych. Bilety do nabycia w kasie kina lub przez stronę internetową. Nie obowiązuje rezerwacja, jedynie sprzedaż biletów.

  Monika Rogozińska - Dziennikarz. Urodzona w Warszawie, ukończyła studia polonistyczne i kulturoznawcze Uniwersytetu Warszawskiego. Zamieszkała w Tatrach i Zakopanem. Była pracownikiem schroniska w Dolinie Pięciu Stawów Polskich, ratownikiem TOPR, przewodnikiem tatrzańskim, przewodniczącą „Solidarności” schronisk. Tworzyła dla obcokrajowców programy poznawania kultury i przyrody naszego kraju.  Współzałożyciel Oddziału Polskiego The Explorers Club, w latach 1993-2009 służyła Stowarzyszeniu jako Sekretarz, a w okresie 2009-2015 jako Prezes. Współorganizowała zimowe wyprawy na ośmiotysięczniki Himalajów i Karakorum oraz uczestniczyła w nich jako korespondent dziennika „Rzeczpospolita”, Polskiego Radia, TVP. Organizowała autorskie wyprawy otwierające nowe kierunki w światowej turystyce. Publikuje w kraju i za granicą. Od 1996 r. do końca 2013 r. współpracowała z dziennikiem „Rzeczpospolita”. Jest redaktorem i współautorem książek oraz wystaw prezentowanych na kilku kontynentach. Mieszka w Warszawie. Matka dwóch synów: Krzysztofa i Łukasza.

Głównym tematem spotkania będzie: "Lot koło Nagiej Damy" - książka autorstwa Moniki Rogozińskiej.

 

W poniedziałek 16 kwietnia zapraszamy na Spotkania Filmowe. Zostanie zaprezentowany film "Wielkie zimno" napisy, pokaz odbędzie się o godzinie 18:30, bilety w cenie 15 złotych. Przed seansem zapraszamy na mały poczęstunek, odbędzie się również losowanie nagród na zasadach Happy Seats.

Przed seansem zapraszamy na herbatę i ciastko

Bilety w cenie 15 złotych

 

Wielkie zimno (napisy)

  reżyseria: Gérard Pautonnier
gatunek: komedia
kraj produkcji: Brazylia, Francja, Polska
rok produkcji: 2017
czas filmu: 1 godz. 26 min.

   
   
Do małego, podupadającego zakładu pogrzebowego w opustoszałym miasteczku, w samym środku mroźnej zimy trafiają klienci z nieboszczykiem. Georges i Eddie dostają za zadanie poprowadzenie konwoju pogrzebowego i dostarczenie zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku. Kiedy jednak karawan gubi drogę, a zlokalizowanie cmentarza okazuje się niemożliwe, podróż przeradza się w nieoczekiwany koszmar, który może wskrzesić nawet zmarłego.
 
 

W niedzielę 15 kwietnia zapraszamy na Katechezę w kinie i pokaz filmu "Maria Magdalena" dubbing. Seans o godzinie 15:30. W ramach wydarzenia zapraszamy na mały poczęstunek oraz dyskusję na temat filmu, która odbędzie się w patio kina.

Bilety w cenie: normalne - 15 złotych, grupowe - 12 złotych.

 

 
reżyseria: Garth Davis
scenariusz: Helen Edmundson, Philippa Goslett
gatunek: dramat
kraj produkcji: Wielka Brytania
czas filmu: 2 godz.
 
 
  Głęboko ludzkie spojrzenie na jedną z najbardziej tajemniczych i zarazem najbardziej niezrozumianych kobiet wszech czasów. Biblijna biografia opowiada historię Marii (dwukrotnie nominowana do Oscara® Rooney Mara), młodej kobiety, szukającej nowej drogi życia. Skrępowana hierarchią i obyczajowością swych czasów, Maria przeciwstawia się swej tradycjonalnej rodzinie i dołącza do nowego społecznego ruchu kierowanego przez Jezusa z Nazaretu (trzykrotnie nominowany do Oscara® Joaquin Phoenix). Wkrótce odnajdzie tam dla siebie miejsce, znajdując się w sercu podróży wiodącej do Jeruzalem.
 

 
W środę 18 kwietnia zapraszamy na Kino Seniora i pokaz filmu "Maria Magdalena" dubbing. Seans zaplanowany jest o godzinie 11:00, bilety w cenie 12 złotych. Zapraszamy także na poczęstunek oraz prelekcję na temat filmu, którą poprowadzą aktorzy z Teatru Form Wielu.
 
 
 
   Głęboko ludzkie spojrzenie na jedną z najbardziej tajemniczych i zarazem najbardziej niezrozumianych kobiet wszech czasów. Biblijna biografia opowiada historię Marii (dwukrotnie nominowana do Oscara® Rooney Mara), młodej kobiety, szukającej nowej drogi życia. Skrępowana hierarchią i obyczajowością swych czasów, Maria przeciwstawia się swej tradycjonalnej rodzinie i dołącza do nowego społecznego ruchu kierowanego przez Jezusa z Nazaretu (trzykrotnie nominowany do Oscara® Joaquin Phoenix). Wkrótce odnajdzie tam dla siebie miejsce, znajdując się w sercu podróży wiodącej do Jeruzalem.
 

17 kwietnia (wtorek) zapraszamy na Portret Kobiety i pokaz filmu "Maria Callas" napisy. Na seans zapraszamy o godzinie 18:00, bilety w cenie 15 złotych. Przed seansem tradycyjnie odbędzie się poczęstunek przygotowany między innymi przez Lekkie Ciacho oraz losowanie atrakcyjnych nagród na zasadach Happy Seats.


 Maria Callas (napisy)

reżyseria: Tom Volf
gatunek: dokument
czas: 1 godz. 53 min.
 
Nieznana historia Marii Callas - najsłynniejszej diwy operowej wszech czasów, fascynującej kobiety, pełnej sprzeczności, spełnionej na scenie, ale szukającej wielkiego uczucia. Wrażliwa i bezwzględna, ambitna i pełna kompleksów, wykorzystująca innych i wykorzystywana. Niewierna żona i porzucona kochanka. Uwięziona w burzliwym trójkącie miłosnym, kochająca jednego z najbogatszych mężczyzn na świecie, Aristotelisa Onasisa, z którym łączyło ją wielkie namiętne uczucie, ale który wybierał między nią, a piękną wdową po amerykańskim prezydencie, Jackie Kennedy. Tajemnice, skandale i plotki, które wpłynęły na życie wielkiej artystki. Jaka naprawdę była Maria Callas, o której do dziś krążą legendy?
 
 

WYDARZENIE WSPIERA URZĄD MIASTA PŁOCKAPonadto w repertuarze:

"Maria Magdalena" dubbing - Portret Marii Magdaleny, która dołącza do Jezusa podczas jego wędrówki.;

najnowszy film Stevena Spielberga "Player One" wyświetlany w dwóch formatach: 2D dubbing oraz 2D napisy - W 2045 roku ludzie znajdują ukojenie w wirtualnej rzeczywistości. Jej twórca przed śmiercią postanawia cały majątek przekazać pierwszej osobie, która znajdzie ukryte w niej "wielkanocne jajo".;

"Tomb Raider" również wyświetlany w dwóch wersjach: 2D dubbing oraz 2D napisy - Lara Croft wyrusza w swoją pierwszą ekspedycję, aby odnaleźć zaginionego ojca na niezbadanej wyspie u wybrzeży Japonii.;

nowy film Małgorzaty Szumowskiej "Twarz" - Współczesna baśń o człowieku, który stracił twarz w wypadku. Po nowatorskiej operacji wraca do rodzinnej miejscowości, ale ludzie nie wiedzą jak go traktować. Staje się dla nich kimś obcym.;

animacja "Gnomeo i Julia: Tajemnica zaginionych krasnali" dubbing - Krasnale proszą detektywa Sherlocka, aby zbadał tajemnicze zniknięcia na terenie ogrodu.;

film familijny "Cudowny chłopak" dubbing - Auggie od urodzenia ma zdeformowaną twarz. W nowej szkole chłopiec chce udowodnić rówieśnikom, że piękno to więcej niż wygląd.

 

x

Newsy

y

Polecamy również

Tomb Raider - napisy

Lara Croft to niepokorna córka ekscentrycznego podróżnika, który zniknął, gdy dziewczyna miała kilkanaście lat. Teraz, jako 21-letnia kobieta, podąża własną ścieżką, odmawiając...
przygodowy

Twarz

Najnowszy film Małgorzaty Szumowskiej, jednej z najciekawszych polskich reżyserek, laureatki wielu międzynarodowych nagród m.in.: Srebrnego Niedźwiedzia dla Najlepszego Reżysera na 65. MFF w...
dramat

Player One - napisy

Akcja rozgrywa się w roku 2045, kiedy to świat znajduje się na skraju upadku i pogrążenia się w chaosie. Ludzie znajdują ratunek w OAZIE, ekspansywnym uniwersum rzeczywistości wirtualnej...
science-fiction

Piotruś Królik - dubbing

Fantastyczne przygody jedynego takiego na świecie – złośliwego Piotrusia Królika! Film w reżyserii Willa Glucka, na podstawie scenariusza Willa Glucka i Roba Liebera. Całość oparta na...
animowany/familijny

Baner