Rezerwacja 24 367 65 00

Newsy

PREMIERY FILMOWE 12. Października

     

 

 NoveKino Przedwiośnie w Płocku zaprasza na premiery filmowe

 

od 12 października zapraszamy na premiery filmów: "Hotel Transylwania 3" oraz "7 uczuć", Bajkoranki, Spotkania Filmowe, Portret Kobiety, Kino Seniora oraz Rodzinne Oglądanie!

Kolejna część kultowego Hotelu Transylwania już od piątku na srebrnym ekranie! Dwie poprzednie części „Hotelu Transylwania” stały się międzynarodowym fenomenem. Na całym świecie zarobiły ponad 1,2 miliarda dolarów. Drugą część tylko w Polsce zobaczyło prawie 1,2 miliona widzów.

Film będzie wyświetlany w polskiej wersji językowej w dwóch wersjach: 2D oraz 3D.

 

Hotel Transylwania 3 (dubbing)

Hotel Transylwania 3 (3D dubbing)

 
Ponownie spotkamy się z naszymi ukochanymi, potwornie zabawnymi bohaterami, którzy na przestrzeni ostatnich lat stali się nieodzownym elementem światowej popkultury. Tym razem Paka Draka wybiera się na wymarzone wakacje luksusowym statkiem, a my towarzyszymy im na każdym kroku tej zabawnej i – jak się okaże – niebezpiecznej wyprawy. Na początku wszystko idzie jak z płatka – nasi upiornie zabawni bohaterowie korzystają ze wszystkich zaplanowanych przez załogę statku atrakcji, by wymienić choćby potworną siatkówkę, egzotyczne wycieczki, czy opalanie pod światłem Księżyca. Ale wakacje ze snów wkrótce zamieniają się w koszmar, kiedy Mavis odkrywa, że jej ojciec – Dracula – zakochał się w kapitan statku – Erice, która ukrywa pewien sekret mogący zniszczyć cały ród potworów…
 
REŻYSERIA: Genndy Tartakovsky
OBSADA: Adam Sandler, Selena Gomez, Andy Samberg
 
 

Druga premierowa propozycja to najnowszy film Marka Koterskiego "7 uczuć".

 
 
 
Jeden z najpopularniejszych i najczęściej nagradzanych polskich reżyserów powraca z kolejnym rozdziałem opowieści o kultowym już bohaterze, Adasiu Miauczyńskim. Tym razem twórca głośnych filmów: „Dzień Świra”, „Baby są jakieś inne”, „Wszyscy jesteśmy Chrystusami” i „Nic śmiesznego” do tej roli zaangażował Michała Koterskiego. Na dużym ekranie pojawi się on w towarzystwie najmocniejszej obsady spośród wszystkich dzieł Koterskiego. Marcin Dorociński, Andrzej Chyra, Robert Więckiewicz, Katarzyna Figura, Joanna Kulig, Maja Ostaszewska, Adam Woronowicz, Sonia Bohosiewicz, Tomasz Karolak, Małgorzata Bogdańska, Gabriela Muskała, Łukasz Simlat, Edyta Herbuś, Magdalena Cielecka, Marcin Kwaśny, Ilona Ostrowska i Cezary Pazura to tylko część wielkich nazwisk, które zobaczymy w filmie „7 uczuć”.
 
Strach, złość, smutek, radość, wstręt, zazdrość, wstyd. Adaś Miauczyński powraca do czasów swojego dzieciństwa, kiedy - jak większość z nas - miał spory problem z nazywaniem, towarzyszących mu wtedy emocji. Aby poprawić jakość swego dorosłego życia, postanawia powrócić do tamtego nie do końca - jak się okazuje - beztroskiego okresu, by nauczyć się przeżywania siedmiu podstawowych uczuć. Ta ekstremalnie nieprzewidywalna podróż do przeszłości obfituje w szereg przezabawnych, wręcz komicznych sytuacji, ale niesie za sobą również moc wzruszeń i refleksji.
 
REŻYSERIA: Marek Koterski
OBSADA: Michał Koterski, Maja Ostaszewska, Adam Woronowicz
 

 
W sobotę i niedzielę zapraszamy na film animowany z cyklu Bajkoranki! 13 października (sobota) i 14 października (niedziela) wyświetlimy animację "Jak zostać czarodziejem" dubbing. Przed seansami odbędzie się losowanie nagród na zasadach Happy Seats, natomiast po seansach zapraszamy do patio kina, będą prowadzone zabawy i animacje przez Teatr Form Wielu.
Bilety w cenie 12 złotych
 

 

 

Jak zostać czarodziejem (dubbing)
 

Bohaterem filmu jest nieśmiały chłopiec o złotym sercu i bujnej wyobraźni. Marzy o przygodach, ale nie wierzy, że jakaś może go spotkać. Pewnego dnia niespodziewanie odkryje przejście do innego ekscytującego wymiaru. To, kogo tam spotka, w głowie się nie mieści! Złośliwe trolle, czarnoksiężnik o wielkiej mocy, tresowane smoki, balonowe ptaki, ale też zakręcona księżniczka, której wpadnie w oko. Księżniczka bardzo wierzy w bajki, a szczególnie w jedną z nich - o księciu, który pewnego dnia pojawi się, aby uratować jej królestwo. Gdy potężny czarnoksiężnik rzuci czar na całą krainę, pogrążając ludzi w smutku, Terry zostanie wybrańcem, który się z nim zmierzy. Czy chłopiec odnajdzie w sobie odwagę, by stanąć twarzą w twarz z potężnym magiem? Czy można wyczarować radość?


 

W środę 17 października zapraszamy na Rodzinne Oglądanie i pokaz animacji "Kopciuszek. Historia prawdziwa" dubbing. Seans o godzinie 14:10, bilety w cenie 15 złotych.

 


 

W środę 17 października zapraszamy na Kino Seniora i pokaz filmu "Dywizjon 303. Historia prawdziwa". Seans odbędzie się o godzinie 11:00, bilety w cenie 12 złotych. Przed seansem zapraszamy na poczęstunek, natomiast po seansie na bezpłatną prelekcję na temat filmu, prowadzoną przez aktorów z Teatru Form Wielu.
 
 
 
   Film "Dywizjon 303" to prawdziwa historia polskich asów przestworzy, inspirowana bestsellerem Arkadego Fiedlera o tym samym tytule. Polscy lotnicy, początkowo niedoceniani i wyśmiewani, stają się legendą. W ramach Królewskich Sił Powietrznych Wielkiej Brytanii (RAF-u) tworzą elitarną jednostkę, Dywizjon 303, który nie ma sobie równych. W czasach, gdy każdy dzień mógł być ostatnim, nie wahali się wykonywać ewolucji powietrznych na granicy szaleństwa. Nikt nie latał tak jak oni. Ich ponadprzeciętne umiejętności i niezwykły patriotyzm mogą być przykładem dla kolejnych pokoleń Polaków, czym jest prawdziwe bohaterstwo. Film opowiada, nie tylko o spektakularnych akcjach, w których brali udział podczas Bitwy o Anglię, ale pokazuje również ich życie prywatne. Kogo kochali, kogo stracili i za kim tęsknili.

We wtorek 16 października o godzinie 18:00 zapraszamy na kolejną odsłonę Portretu Kobiety. Tym razem, przedpremierowo zaprezentujemy komedię kryminalną  - "Zwyczajna przysługa" napisy. Bilety w cenie 15 złotych, przed seansem zapraszamy na poczęstunek przygotowany przez Lekkie Ciacho. Odbędzie się również losowanie nagród na zasadach Happy Seats.

 Zwyczajna przysługa (napisy, przedpremierowo)

reżyseria: Paul Feig
scenariusz: Jessica Sharzer
gatunek: komedia/kryminalny/thriller
produkcja: USA
 
Stephanie jest uroczą, ale dość naiwną młodą mamą, dla której szczytem występku i ryzykanctwa jest przejście przez ulicę na czerwonym świetle. Emily zaś to piękna wyzwolona kobieta sukcesu, która trzyma życie za rogi. Panie poznają się w szkole swoich synów i natychmiast się zaprzyjaźniają. Przyjaciółki muszą się wspierać, więc Stephanie zgadza się pewnego dnia odebrać ze szkoły synka Emily. Byłaby to jedynie zwyczajna przysługa, gdyby nie fakt, że Emily nie pojawia się, by odebrać dziecko. I to przez kilka kolejnych dni. Dobro­duszna Stephanie postanawia pomóc przystojnemu mężowi Emily w poszukiwaniach żony. Wkrótce okaże się, jak mało wiedziała o swojej najlepszej przyjaciółce.

 


W poniedziałek 15 października o godzinie 18:30 zapraszamy na Spotkania Filmowe i pokaz filmu "Loveling".

Przed seansem zapraszamy na herbatę/kawę i ciastko

Bilety w cenie 15 złotych

 

Loveling (napisy)

  reżyseria: Gustavo Pizzi
scenariusz: Gustavo Pizzi, Karine Teles
gatunek: dramat/
kraj produkcji: Brazylia, Niemcy, Urugwaj
rok produkcji: 2018
czas filmu: 1 godz. 35 min.

 
Irene wraz z mężem i czwórką dzieci mieszka w małym miasteczku na obrzeżach Rio de Janeiro. Jej najstarszy syn, Fernando jest utalentowanym graczem w piłkę ręczną. Pewnego dnia chłopak zostaje zaproszony do profesjonalnej drużyny w Niemczech. Rodzina musi szybko podjąć decyzję o wyjeździe, od którego zależy jego dalsza kariera. Zaskoczona obrotem spraw Irene, stara się poradzić sobie z wizją nagłego rozstania z synem, pokonać własny niepokój i odkryć w sobie nowe siły, by przyzwyczaić się do życia bez ukochanego dziecka.

 

W Ponadto w repertuarze:

     film Wojciecha Smarzowskiego "Kler" - Przed kilkoma laty tragiczne wydarzenia połączyły losy trzech księży katolickich. Teraz, w każdą rocznicę katastrofy, z której cudem uszli z życiem, duchowni spotykają się, by uczcić fakt swojego ocalenia.;

najnowszy film Marvela "Venom" wyświetlany w dwóch wersjach: 2D dubbing oraz 2D napisy - Kiedy Eddie Brock zdobywa moce symbionta, zmuszony jest uwolnić swoje alter-ego "Venoma", by ratować własne życie.;

komedia romantyczna "Serce nie sługa" - Związki ludzi, którzy przestali wierzyć w miłość, choć w głębi duszy, właśnie na taką prawdziwą miłość czekają.;

animacja "Kopciuszek. Historia prawdziwa" dubbing - Po przybyciu na królewski bal, Kopciuszek i jej przyjaciele odkrywają sekret. Okazuje się, że prawdziwy książę został zamieniony w mysz, a jego miejsce na dworze zajął oszust, kontrolowany przez podstępną wiedźmę. Aby uratować księcia i pokonać siły zła, Kopciuszek uda się w niezwykłą, zaczarowaną podróż.

x

Newsy

y

Polecamy również

Venom - napisy

Jedna z najsłynniejszych, najbardziej tajemniczych postaci z Uniwersum Marvela. W postać niebezpiecznego Venoma wciela się nominowany do Oscara® Tom Hardy. W pozostałych rolach nominowana do...
akcja/science-fiction

7 uczuć

„7 uczuć” to najnowszy film Marka Koterskiego oparty na tak zaskakującym i brawurowym pomyśle, że nie chcemy go zdradzać, aby nie popsuć Państwu przeżywania siedmiu uczuć....
dramat/komedia

Serce nie sługa

Serce nie sługa – film inspirowany prawdziwą miłością „Serce nie sługa” to film o poszukiwaniu miłości. To zabawne i przejmujące spojrzenie na współczesne związki....
komedia/romantyczny

Kler

Najnowszy film Wojtka Smarzowskiego, twórcy wielokrotnie nagradzanych dzieł: „Wołyń”, „Pod Mocnym Aniołem”, „Drogówka”, „Róża”, „Dom...
obyczajowy

Baner