Instytuacja Filmowa Max-Film S.A. Sieć kin studyjna i lokalnych

Wybierz kino

Wiadomości

La La Land - ponownie na ekranie!

Ogłoszono nominacje do tegorocznych nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Gala rozdania Oscarów odbędzie się w tym roku 26 lutego w Dolby Theatre w Los Angeles. Ceremonię poprowadzi Jimmy Kimmel. „La La Land” z rekordową ilością 14 nominacji!

  W tygodniu 24.02-02.03. będzie można znów zobaczyć na naszym ekranie tę wyśmienita produkcję! DO ZOBACZENIA W NK SIEDLCE - seanse godz. 15:00

La La Land

melodramat/musical

Na tle kolorowego i tętniącego życiem Los Angeles rozgrywa się romantyczna historia dwojga marzycieli - Sebastiana i Mii, którzy próbują zrealizować swoje sny o karierze w showbiznesie. Mia jest początkującą aktorką, która w oczekiwaniu na szansę pracuje jako kelnerka. Sebastian to muzyk jazzowy, który zamiast nagrywać płyty, gra do kotleta w podrzędnej knajpce. Gdy drogi tych dwojga przetną się, połączy ich wspólne pragnienie, by zacząć wreszcie robić to, co kochają. Miłość dodaje im sił, ale gdy kariery zaczynają się wreszcie układać, coraz mniej jest czasu dla siebie nawzajem. Czy uda im się ocalić uczucie, nie rezygnując z marzeń?

 

 

Zapisz

 

2017 © Novekino. All Rights Reserved|Regulaminy|Kontakt
Informacja o wykorzystaniu Cookies| projekt i wykonanie : VEGA Internet Studio