Instytuacja Filmowa Max-Film S.A. Sieć kin studyjna i lokalnych

Wybierz kino

Aktualności

"WIECZÓR KINOMANIAKA" - Każdy czwartek, godz. 20:15, BILET TYLKO 13zł.

CZWARTKOWY CYKL FILMOWY pt. WIECZÓR KINOMANIAKA

Na "WIECZÓR KINOMANIAKA" zapraszamy w każdy czwartek o godz. 20:15,

cena biletu tylko 13 zł
     

26 stycznia, godz 20:15 - "LION. DROGA DO DOMU". DRAMAT, prod. Australia, USA, Wielka Brytania, 120 min. reź. Garth Davis

Pięcioletni chłopiec gubi się na ulicach Kalkuty, tysiące kilometrów od domu. Napotkanym ludziom nie jest w stanie powiedzieć wiele o sobie. Nie zna swojego nazwiska ani adresu. Zdany wyłącznie na siebie, musi stawić czoło zagrożeniom czyhającym na ulicach wielomilionowego miasta. W najmniej oczekiwanym momencie jego los odmienia para Australijczyków. 25 lat później, już jako mężczyzna, wyrusza na poszukiwanie utraconego domu i rodziny.

„Lion. Droga do domu” to poruszający, pełen emocji i niezwykłej energii film producentów nagrodzonego Oscarem „Jak zostać królem”. W obsadzie znaleźli się fenomenalny Dev Patel („Slumdog. Milioner z ulicy”), Rooney Mara („Dziewczyna z tatuażem”) oraz Nicole Kidman („Grace księżna Monako”). Film zainspirowany prawdziwą historią o nadzwyczajnej odwadze i wielkiej sile miłości.
 


2 lutego, godz 20:15 - "ZWIERZĘTA NOCY". THRILLER, prod. USA, 115 min. reź. tom Ford

Przed piętnastoma laty Susan Morrow opuściła męża, Edwarda, ambitnego pisarza w wiecznym kryzysie twórczym. Dziś Susan jest właścicielką galerii i szczęśliwą małżonką innego mężczyzny. Któregoś dnia otrzymuje od Edwarda rękopis jego pierwszej książki, brutalnego thrillera, który Susan interpretuje jako symboliczną zemstę za rozstanie. Poznajemy koleje losu Tony’ego Hastingsa, profesora matematyki, i jego rodziny. Hipnotyczna, tajemnicza, przerażająca treść książki sprawia, że Susan z trudem rozpoznaje rzeczywistość, w której się znajduje. Oba plany (realne życie i fabuła książki) mieszają się, zamazują, przeplatają. Mroczna historia z kart powieści zmusza Susan do zmierzenia się z ciemnością, jaka kryje się w jej sercu i przeszłości…
 

 9 lutego, godz 20:15 - "DOBRZE SIĘ KŁAMIE W MIŁYM TOWARZYSTWIE". DRAMAT/KOMEDIA, prod. Włochy, 97 min. reź. Paolo Genovese

 Rewelacyjna włoska komedia z fantastyczną Kasią Smutniak w jednej z głównych ról.

Kameralny komediodramat jest jednym z największych przebojów kin włoskich 2016 roku (ponad 2,5 miliona widzów). Film otrzymał nagrody David di Donatello - nazywane włoskimi Oscarami - dla najlepszego filmu 2016, a także za scenariusz, za który laury zdobył także na Tribeca FF i MFF w Bari.

Siedmioro długoletnich przyjaciół spotyka się na kolacji. Dla urozmaicenia wieczoru rozpoczynają zabawę polegającą na dzieleniu się między sobą treścią każdego SMS-a, e-maila lub rozmowy telefonicznej, jakie otrzymują w trakcie spotkania.
 
Kiedy tym samym wiele tajemnic zaczyna wypływać na światło dzienne, niewinna gra rodzi konflikty, które niełatwo będzie zażegnać...

 

16 lutego, godz 20:15 - "UKRYTE PIĘKNO". DRAMAT, prod. Dramat, 97 min. reź. David Frankel

Odnoszący sukcesy w branży reklamowej nowojorczyk (w tej roli Will Smith) przeżywa ogromną osobistą tragedię i całkowicie wycofuje się z życia. Jego koledzy z pracy obmyślają przewrotny plan, który ma na celu zmusić go do stawienia czoła rozpaczy w zaskakujący i niezwykle ludzki sposób.
 
 W obrazie Collateral Beauty występuje plejada gwiazd, wśród których znaleźli się: Will Smith (najnowszy Legion samobójców, Wstrząs), Edward Norton (Birdman czyli (Nieoczekiwane pożytki z niewiedzy)), Keira Knightley (Gra tajemnic), Michael Peña (Marsjanin), Naomie Harris (Spectre) oraz Jacob Latimore (Więzień labiryntu).W dramacie pojawiają się także zdobywczynie Oscarów Kate Winslet (Lektor, Steve Jobs) i Helen Mirren (Królowa, Trumbo).
 

ZAPRASZAMY!

 

2017 © Novekino. All Rights Reserved|Kontakt|Rezerwacja|Regulaminy|Informacja o wykorzystaniu Cookies
projekt i wykonanie : VEGA Internet Studio