Instytuacja Filmowa Max-Film S.A. Sieć kin studyjna i lokalnych

Wybierz kino

Aktualności

KONKURS - "Zula i porwanie kropka".

Wszystkich widzów NoveKino Sybilla zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie, który organizujemy z Wydawnictwem Nasza Księgarnia.

Prosimy o udzielenie odpowiedzi na konkursowe pytanie:

Jak ma na imię osobisty kameleon Zuli?

Odpowiedzi naleźy wysyłać na adres: sybilla@maxfilm.com.pl

Tytuł e-maila: "KONKURS - Zula i porwanie kropka".

Konkurs trwa od 21.04. do 4.05. br. i jest przeznaczony dla widzów NoveKino Sybilla.

Po odbiór nagrody należy zgłosić z biletem kupionym w NoveKino Sybilla z okresu 21.04-04.05.2017r., oraz dowodem osobistym. Nagrodą w konkursie jest ksiąźka Wydawnictwa Nasza Księgarnia. Lista nagrodzonych osób zostanie ogłoszona 5 maja na stronie internetowej kina. 

Cześć! Jestem Zula. Mam dziewięć lat i właśnie teraz odkryłam, że jestem czarodziejką! To prawdziwa moc! Mam tu pewną sprawę detektywistyczną do rozwiązania. Naszej nauczycielce, Arlecie Makaron, ukradziono ukochanego psa Kropka. Nasza superekipa – moi najlepsi kumple Kajtek i Maks, kocur Pazur oraz Filip, mój osobisty kameleon – zrobi wszystko, żeby go odnaleźć! 
 
Rezolutna Zula przeprowadza się do domu z niebieskimi wieżyczkami, który zamieszkują jej dwie zwariowane ciotki – Mela i Hela. Magiczna atmosfera domu sprawia, że dziewczynka odkrywa w sobie czarodziejskie moce – potrafi wyczarować na zawołanie czekoladowy torcik, rozumie mowę zwierząt. Zula, zaskoczona swoimi możliwościami, szybko przekona się, że gdy zabraknie przyjaciół i rozwagi, magia może spowodować masę kłopotów.

 

2017 © Novekino. All Rights Reserved|Kontakt|Rezerwacja|Regulaminy|Informacja o wykorzystaniu Cookies
projekt i wykonanie : VEGA Internet Studio