Rezerwacja 22 839 23 65

Kobiecy świat

 

W pierwszą ŚRODĘ miesiąca pokaz filmu z niespodziankami!  
 

 kobiece kino w najlepszym wydaniu

Kolejne spotkanie z cyklu KOBIECY ŚWIAT już 4 marca o godz. 18:30

bilety 18 zł

 Zapraszamy na pokaz filmu: 

POKAZ PRZEDPREMIEROWY: "PRAWDA"

reż.  Hirokazu Koreeda

reżyseria: Hirokazu Koreeda
 produkcja: Francja, Japonia
gatunek: Dramat
 premiera filmu: 6 marca 2020

 

4 marca o godz. 18:30 zapraszamy na kolejne spotkanie w cyklu Kobiecy świat. Na naszym ekranie, przed zbliżającym się Dniem Kobiet pokaz przedpremierowy filmu "Prawda" - w reżyserii Hirokazu Koreedy. W głównych rolach: Catherine Deneuve i Juliette Binoche. Na seansie nie zabraknie niespodzianek od naszych Partnerów. Bilety są już dostępne w sprzedaży!

Za okazaniem biletu na seans w cyklu kobiecy świat przygotowaliśmy promocyjną cenę kawy oraz herbaty dostępną w barku kinowym!

Film otwarcia 76. Festiwalu w Wenecji. Najnowsze dzieło zdobywcy Złotej Palmy, nominowanego do Oscara Hirokazu Koreedy ("Złodziejaszki") i równocześnie pierwszy film w karierze reżysera nakręcony poza granicami ojczystej Japonii. W gwiazdorskiej obsadzie produkcji: ikona francuskiego kina Catherine Deneuve, zdobywczyni Nagrody Amerykańskiej Akademii Juliette Binoche, czterokrotnie nominowany do Oscar Ethan Hawke oraz laureatka Srebrnego Niedźwiedzia Ludivine Sagnier.

"Prawda" to mistrzowsko zagrana, intymna opowieść o poszukiwaniach prawdy, miłości i rodzinnego szczęścia.

Fabienne (Catherine Deneuve) to wielka gwiazda kina i królowa męskich serc. Wkrótce po tym, jak aktorka publikuje swoje intymne wspomnienia, jej córka Lumir (Juliette Binoche) przybywa z Nowego Jorku do Paryża z mężem (Ethan Hawke) i dzieckiem. Ponowne spotkanie matki i córki szybko zmienia się w zaciętą konfrontację. W jej trakcie miłość zderzy się z dawnymi urazami, a tajona przez lata prawda w końcu ujrzy światło dzienne.

Głosy prasy:

„Prawda” jest piękną opowieścią nie tylko o kinie i aktorstwie, ale również o bliskości i jej braku, o aspiracjach, ambicjach, relacjach między najbliższymi.
Krzysztof Kwiatkowski, Gazeta Wyborcza

Pełen werwy i dowcipu od pierwszej do ostatniej sceny. Najlepsza rola Deneuve od lat – to wielki występ, popis subtelności i bezkompromisowości.
Owen Gleiberman, Variety

Czarujący list miłosny Koreedy do Cathrine Deneuve i piękna oda do francuskiego kina.
David Rooney, The Hollywood Reporter

„Prawda” to kino prawdziwie kobiece. Catherine Deneuve w wybornej formie.
Łukasz Muszyński, Filmweb

Catherine Deneuve i Juliette Binoche sprawiają, że na ekranie działa prawdziwa magia.
Ewa Szponar, Onet.pl

 

___

Przygotowaliśmy dla Państwa WIELE atrakcji* 

Przed filmem losowanie nagród, których fundatorami są firmy: Avon, DepilConceptStudio Figura, Salon Fryzjerski "Czas na zmianę", Niezależna Dyrektor Elżbieta Gandziarska-firma:Mary Kay 

 

  

 


  *gdzie nasze uczestniczki będą mogły otrzymać darmowe próbki oraz skorzystać z profesjonalnych porad dotyczących makijażu i pielęgnacji