Rezerwacja 22 839 23 65

Newsy

Rekolekcje filmowe: "Tajemnica ojca Pio" 10.09, 18:30

W wybrany wtorek miesiąca zapraszamy na film o bliskości, pojednaniu i poszukiwaniu sensu

Kolejne spotkanie z cyklu FILMOWE REKOLEKCJE

już 10.09.2019, godz. 18:30

bilety 18zł

prelekcję przed filmem wygłosi O. dr Marek Kotyński
przed seansem odbędzie się również konkurs Happy Seats!

film 

"TAJEMNICA OJCA PIO"

 


 

10 września zapraszamy na pokaz filmu "Tajemnica ojca Pio" -  dokument ukazujący prawdziwe oblicze Stygmatyka oraz bardzo trudną drogę, jaką przeszedł, by na jej końcu stać się jednym z największych świętych Kościoła. Prelekcję przed filmem wygłosi o. dr Marek Kotyński. Bilety już w sprzedaży!

 

reżyseria:José María Zavala
 produkcja: Hiszpania
gatunek: dokumentalny
premiera filmu: 15 sierpnia 2019 

Twórcy zadbali o niepublikowane dotąd materiały: zeznania świadków życia świętego, jego duchowych dzieci, osób, które doświadczyły nawrócenia i uzdrowienia, oraz zdjęcia, nagrania i wypowiedzi współbraci z San Giovanni Rotondo. Film bez ogródek ujawnia, jak niewyobrażalnemu ogromowi prób został poddany skromny zakonnik z Pietrelciny: oszczerstwa i poddawanie w wątpliwość stygmatów, podsłuchy zakładane nawet w konfesjonale, posądzanie o intymne kontakty z kobietami, kary i prześladowania także ze strony osób związanych z Kościołem. 

Niezwykłe emocje towarzyszą widzowi, gdy śledzi on autentyczne nagrania Ojca Pio i słyszy jego charakterystyczny, jakby niepasujący do wizerunku głos. Całości dopełnia sprawiający ogromne wrażenie ekskluzywny materiał dokumentujący niedawną ekshumację ciała św. Ojca Pio.

przed seansem odbędzie się również konkurs Happy Seats!

x

Newsy

y

Polecamy również

Oficer i szpieg

Film opowiada opartą na faktach historię Alfreda Dreyfusa (Louis Garrel), francuskiego oficera skazanego na dożywocie za zdradę swojej ojczyzny i zesłanego na Wyspę Diabelską u wybrzeży...
biograficzny/dramat/historyczny

Baner