Rezerwacja 22 839 23 65

Newsy

Letnie wieczory z kinem włoskim: (Przedpremiera: "Włoskie wakacje"; "Obraz pożądania")

 LETNIE WIECZORY Z KINEM WŁOSKIM

 

Zapraszamy do zapoznia się z repertuarem letnich wieczorów z kinem włoskim odbywających się w kinie Wisła. Do zobaczenia na naszym ekranie będą doskonałe włoskie propozycje. W kolejnym tygodniu zapraszamy na kolejne pokazy przedpremierowe "Włoskich wakacji" oraz amerykańsko-włoską przedpremierową produkcję "Obraz pożądania" z Mickiem Jaggerem w roli głównej!

Dodatkowo, po sąsiedzku zapraszamy do restauracji Trattoria Prima Pasta, gdzie po okazaniu biletu z letnich wieczorów z kinem włoskim obowiązuje zniżka 20% na pizze i pasty!

Seanse będą odbywały się w godzinach wieczornych. Cena biletu na pokaz wynosi 16 zł. Bilety są już dostępne w sprzedaży!

REPERTUAR:


4 sierpnia, godz. 20:00
6 sierpnia, godz. 18:15


pokaz przedpremierowy: "Włoskie wakacje" 


reżyseria: James D'Arcy
 produkcja: Włochy, Wielka Brytania
gatunek: komedia
premiera filmu: 7 sierpnia 2020r
 

Robert i jego syn Jack przyjeżdżają do Włoch, by jak najszybciej sprzedać rodzinną willę. Okazuje się jednak, że dom wymaga gruntownego remontu, ich przymusowe wakacje potrwają dłużej niż zakładali, a w malowniczej Toskanii... wszystko można zacząć od nowa.

______________

 

5 sierpnia, godz. 20:00
pokaz filmu: "Obraz pożądania"

reżyseria: Giuseppe Capotondi
 produkcja: Włochy,USA
gatunek: thriller
 
Adaptacja docenionej przez krytykę powieści Charlesa Willeforda "Herezja oranżu palonego" skupia się na losach ekscentrycznego milionera Cassidy’ego (Mick Jagger), który niespodziewanie zaprasza do swojej posiadłości nad jeziorem Como krytyka sztuki Jamesa Figuerasa (Claes Bang). Ma wobec niego pewien plan. James pojawia się z piękną i tajemniczą Berenice (Elizabeth Debicki). Oboje przeżywają właśnie namiętny romans i wspólny wyjazd jest dla nich świetną okazją do bliższego poznania się.

Podczas obiadu Cassidy składa Jamesowi propozycję nie do odrzucenia. Chce, by ukradł dla niego wyjątkowy obraz, którego obsesyjnie pragnie, obiecując mu w zamian sławę i karierę. James przyjmuje zlecenie, nie wiedząc, że wpada w niebezpieczną pułapkę chciwości, ambicji i kłamstw, pociągając za sobą niczego nieświadomą Berenice. Oboje odkryją prawdę, której nigdy nie chcieliby znać.

 

x

Newsy

y

Polecamy również

Jak być dobrą żoną - napisy

Pełna wdzięku i humoru opowieść o kobiecej solidarności i walce o równość płci, rozgrywająca się w przeddzień rewolucji seksualnej z lat 70. W rolach głównych: laureatka Oscara i...
komedia

Naprzód - dubbing

Akcja filmu Naprzód rozgrywa się w świecie fantastycznym, gdzie dwóch nastoletnich braci elfów postanawia zbadać, czy magia wciąż istnieje. Ian i Barley otrzymują na 16. urodziny Iana...
animowany

Turu. W pogoni za sławą - dubbing

Roztańczona i rozśpiewana animacja o muzycznym talencie rodem z kurnika. Tętniąca latynoskimi rytmami, pełna zwierzaków opowieść o psotnej kwoce, która ze zwykłej kurki przemienia się w...
animowany/komedia

Baner