Rezerwacja 24 367 65 00

Newsy

🎞️ Premiery i wydarzenia 🎞️
📽️ od 5. Marca

 

 

NoveKino Przedwiośnie w Płocku zaprasza na premiery filmowe

 

Od 5. marca zapraszamy na premierę filmu animowanego "Co w duszy gra" w wersji z dubbingiem. Laureat tegorocznej gali Złotych Globów w kategorii najlepszy film animowany oraz najlepsza muzyka.

Co w duszy gra (dubbing)

Joe Gardner nauczyciel muzyki, którego największą pasją jest jazz, otrzymuje życiową szansę: będzie mógł grać w najlepszym klubie jazzowym w mieście. Dosłownie jedno małe potknięcie sprawia, że przenosi się z ulic Nowego Jorku do Przedświatów – fantastycznego miejsca, w którym nowe dusze, zanim udadzą się na Ziemię, zdobywają swoje osobowości. Zdeterminowany by powrócić do swojego ziemskiego życia, Joe łączy siły z duszą 22, której zupełnie obce są uroki ludzkiej egzystencji. Kiedy Joe usilnie próbuje pokazać 22, dlaczego ludzkie życie jest wspaniałe, sam ma szansę znaleźć odpowiedzi na niektóre spośród najważniejszych życiowych pytań.


Druga propozycja to premiera filmu kryminalnego "Obiecująca. Młoda. Kobieta." w wersji z napisami.

Obiecująca. Młoda. Kobieta. (napisy)

Wszyscy mówili, że Cassie (Carey Mulligan) była obiecującą, młodą kobietą dopóki tajemnicze wydarzenie nagle nie zakłóciło jej przyszłości.

Ale nic w życiu Cassie nie jest tym, czym się wydaje. Cassie jest niesamowicie inteligentna, kusząco przebiegła, a nocą prowadzi sekretne, podwójne życie. Nieoczekiwane spotkanie da dziewczynie szansę naprawienia błędów z przeszłości w tej bardzo zabawnej historii.


Trzecia propozycja to przedpremierowy pokaz filmowy "Jeźdźcy sprawiedliwości" w wersji z napisami. Seans filmowy zaplanowany w sobotę (6. marca) o godz. 21:30.

Jeźdźcy sprawiedliwości (napisy)
przedpremiera

Markus (Mads Mikkelsen) wraca z misji wojskowej, by zająć się córką Mathilde, po tym, jak jego żona ginie w katastrofie kolejowej. Wszystko wskazuje na zwykły wypadek, do czasu… kiedy do jego drzwi puka Otto – ocalały z wypadku matematyk, dziwak. Otto z dwójką ekscentrycznych przyjaciół przekonują Markusa, że katastrofa pociągu była starannie zaplanowanym zamachem. Kiedy udaje im się zebrać dowody, pozostaje tylko jedno: odwet! Połączeni wspólnym celem nie cofną się przed niczym, nawet jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między tym, co jest prawdą, a tym, co stanowi tylko pasujący element układanki. Nowy film zdobywcy Oscara Andersa Thomasa Jensena, reżysera wielokrotnie nagradzanych przez publiczność „Jabłek Adama”, to trzymające w napięciu skandynawskie kino sensacyjne, w którym nie brak ciętego humoru i w którym nic nie dzieje się przypadkiem.


Czwarta propozycja to przedpremierowy pokaz filmowy "Na Rauszu" w wersji z napisami.
Seans filmowy zaplanowany w sobotę (6. marca) o godz. 19:15.

Na Rauszu (napisy)
przedpremiera

Opowiada historię grupy przyjaciół, nauczycieli szkoły średniej, zainspirowanych teorią, że skromna dawka alkoholu pozwala otworzyć się na świat i lepiej w nim funkcjonować. Nie przewidują jednak skutków, jakie pociągnie za sobą długotrwałe utrzymywanie stałego poziomu promili we krwi – przez cały dzień, również w pracy...


W sobotę i niedzielę (6 i 7 marca) o godzinie 11:00 zapraszamy na BAJKORANKI. W ramach cyklu filmowego dla najmłodszych widzów, odbędzie się pokaz filmu familijnego "Szczęściara" w wersji z dubbingiem.

Bilety w cenie 15 złotych

 

Bajkoranki: Szczęściara (dubbing)

Niezwykle pogodna i nieoczywista historia rudowłosej dziewczynki, która wbrew wszelkim oczekiwaniom nie załamuje się po stracie siostry i niezłomnie dąży do tego, aby przywrócić radość życia swym ogarniętym żałobą i konfliktami rodzicom.

Candice to uporządkowana, bardzo elokwentna i skrupulatna dwunastolatka, która niejednokrotnie musi się mierzyć z nieprzychylnością swoich rówieśników oraz poczuciem wyobcowania. Pomimo tych niesprzyjających okoliczności dziewczynka nie traci optymizmu, tryska energią i z rozbrajającą obojętnością podchodzi do wszelkich agresywnych zaczepek. Jej postawa jest tym bardziej imponująca, im więcej dowiadujemy się o historii rodziny Candice. Dziewczynka dzięki dwóm wydarzeniom – zadaniu domowemu „Moje życie jest alfabetem” i pojawieniu się w jej życiu niepospolitego chłopca Douglasa – postanawia pomóc swoim rodzicom rozprawić się z prześladującą ich przeszłością i przywrócić uśmiech na ich twarzach.


W poniedziałek, 8. marca o godzinie 18:30 zapraszamy na wyjątkową projekcje filmową w ramach Spotkań Filmowych. Wyświetlony zostanie film kryminalny pt. "Obiecująca. Młoda. Kobieta" w wersji z napisami.

Bilety w cenie 15 złotych

 

Spotkania Filmowe
Obiecująca. Młoda. Kobieta (napisy)

reżyseria: Emerald Fennell
scenariusz: Emerald Fennell
gatunek: dramat/kryminalny

produkcja: USA, Wielka Brytania
rok produkcji: 2020
czas trwania: 113 minut

Wszyscy mówili, że Cassie (Carey Mulligan) była obiecującą, młodą kobietą dopóki tajemnicze wydarzenie nagle nie zakłóciło jej przyszłości.

Ale nic w życiu Cassie nie jest tym, czym się wydaje. Cassie jest niesamowicie inteligentna, kusząco przebiegła, a nocą prowadzi sekretne, podwójne życie. Nieoczekiwane spotkanie da dziewczynie szansę naprawienia błędów z przeszłości w tej bardzo zabawnej historii.

Obsada filmowa: Carey Mulligan, Bo Burnham, Laverne Cox, Clancy Brown, Jennifer Coolidge, Alison Brie.
 
Wydarzenie wspierają
 

NoveKino Przedwiośnie w Płocku zaprasza na Dzień Kobiet, które odbędzie się 8 marca, w poniedziałek. Moc niespodzianek dla widzów na wybranych seansach. Bilety zgodnie z cennikiem dnia (Tanie poniedziałki).


 Ponadto w repertuarze:

 

x

Newsy

y

Polecamy również

Jak zostać gwiazdą

Maciej Zakościelny, Julia Kamińska i Urszula Dudziak jako bezwzględni jurorzy muzycznego talent show! Film „Jak zostać gwiazdą” pokazuje kulisy programu, w którym sława równie...
komedia/obyczajowy

Magiczne muzeum - dubbing

Harvie jest inteligentnym chłopcem, którego rozsadza energia. Ma teraz jeden cel — chce ukończyć ostatni poziom gry komputerowej. Kiedy znalazłby się w Galerii Sławnych Graczy, jego...
animowany/komedia

Przedpremiera: Na rauszu

"Na rauszu" opowiada historię grupy przyjaciół, nauczycieli szkoły średniej, zainspirowanych teorią, że skromna dawka alkoholu pozwala otworzyć się na świat i lepiej w nim...
komediodramat

Tajemniczy ogród - dubbing

Jedna z najpiękniejszych baśni wszech czasów po raz kolejny trafia na wielki ekran.   Tym razem za jakość, rozmach i nowatorskie podejście odpowiada producent takich widowisk jak...
dramat/familijny/fantasy

Baner