Rezerwacja 24 367 65 00

Partnerzy

KINADS

Jesteśmy brokerem reklamy kinowej i internetowej. Zarządzamy powierzchnią i czasem reklamowym w sieci nowoczesnych kin tradycyjnych na terenie całęj Polski.

Jesteśmy wewnętrznym działem sprzedaży reklamy na portalu filmowym www.stopklatka.pl, a także partnerem biznesowym telewizji internetowej Ipla. Firma Kinads jest w 100% firmą polską- co daje nam możliwość błyskawicznej decyzyjności.

Założycielką i właścicielem firmy Kinads jest Kinga Dołęga-Lesińska, która od 10 lat z dużym powodzeniem tworzy rynek reklamy kinowej w Polsce. Setki kin, miliony widzów, nieograniczona pasja tworzenia…


Wisła Płock piłkarski klub, który swoją historią sięga 1947r..

Zdobywca Pucharu i Superpucharu Polski.

Wielokrotny uczestnik rozgrywek Ekstraklasy i europejskich pucharów.

Prawdziwa duma Płocka.   


Radio ESKA to jedna z najpopularniejszych rozgłośni radiowych w Polsce. To stacja grająca " Hity na czasie". Tu usłyszeć można lubiane przez słuchaczy audycje: Gorącą 20, ImprEskę, ESKA LIVE RMX, czy Global Listę.

W Płocku Eski można słuchać na 95,2 FM.


Centrum Zabaw Happy Park powstało dla dzieci i z myślą o nich, jest to idealne miejsce do aktywnego spędzenia radosnych i niezapomnianych chwil w bajkowej scenerii.

Happy Park to miejsce, w którym najmłodsi aktywnie i zdrowo pożytkują pokłady nieskończonej energii, ćwiczą umiejętności manualne jak również koordynację wzrokowo-ruchową i integrują się z rówieśnikami. Mnóstwo miejsca do zabawy (1600 m2), odpoczynek i spokój dla rodzica, organizacja przyjęć urodzinowych, bufer i kawiarnia.

Dbamy o konfort zabawy Twoich dzieci


  

PortalPłock- Istniejący od pięciu lat na lokalnym rynku medialnym Portal Płock to codzienne źródło informacji dla tych, którzy lubią być dobrze poinformowani, wiedzieć, co się dzieje w Płocku i jego okolicach, znać najnowsze propozycje kulturalne i sportowe, a także cenią sobie dyskusje na najróżniejsze tematy - od tych błahych i sympatycznych, po poważne zagadnienia, od których zależy przyszłość miasta i jego mieszkańców.

Portal to również mnóstwo zdjęć z najważniejszych płockich wydarzeń i miejsc, a także mnóstwo płockich stron internetowych skatalogowanych w jednym miejscu i pogrupowanych tematycznie, pozwalających na szybki ogląd płockiego rynku i różnych branż.


Tygodnik płocki - najstarsze i największe czasopismo regionalna na Północnym Mazowszu ukazujące się od 1972 r.. To otwarte i przyjazne pismo dla całej rodziny. Pisze dla ponad 400 tys. ludzi z Płocka, powiatu płockiego, Sierpca, powiatu sierpeckiego, Gostynina, powiatu gostynińskiego, a także Kutna. Co tydzień na 48-56 stronach zamieszane jest blisko 100 artykułów i 1000 ogłoszeń drobnych z Płocka i okolic przekazuje wiarygodne i aktualne informacje na temat istotnych wydarzeń w regionie, komentuje i zamieszcza felietony autorskie.

Obejmuje patronatem „Tygodnika Płockiego” najważniejsze wydarzenia kulturalne, sportowe, gospodarcze i regionalne, a także wspiera akcje charytatywne. Tygodnik Płocki jest w „Porozumieniu tygodników regionalnych”, co owocuje korzystną wspólną sprzedażą pakietów reklamowych.


  Szkoła Pascal to bezpłatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych oraz kierunki policealne: Technik BHP, Technik Administracji, Florystyka, Technik Usług Kosmetycznych, Technik Rachunkowości, Technik Masażysta i wiele więcej. U nas bez opłat uzupełnisz wykształcenie i zyskasz dodatkowe kwalifikacje. Organizujemy bezpłatne państwowe egzaminy z kwalifikacji, umożliwiamy naszym słuchaczom podejście do matury. Dokładamy wszelkich starań, aby nauka przebiegała w miłej atmosferze i zakończyła się wspólnym sukcesem!

 


 

 

Portal Teraz Płock - lokalna nawigacja w biznesie.Największa baza firm z Płocka i okolic


 Obecnie Centrum Nauki i Biznesu „Żak” posiada oddziały w 85 miastach. Fakt, iż w każdym regionie kraju istnieje kilka naszych placówek edukacyjnych pozwala nam szczycić się mianem największej OGÓLNOPOLSKIEJ firmy edukacyjnej. W naszych oddziałach kształci się kilkadziesiąt tysięcy słuchaczy, których zaufanie i zadowolenie przyczyniają się do ciągłego rozwoju szkoły. Naszym słuchaczom oferujemy bardzo bogatą, urozmaiconą i dostosowaną do potrzeb rynku ofertę programową. Ogromna różnorodność szkół policealnych daje gwarancję, że każdy słuchacz znajdzie specjalizację dostosowaną do swoich potrzeb, zainteresowań i predyspozycji.


 ESKA TAXI   jest korporacją działającą w zakresie usług przewozowych Radio-Taxi. ESKA TAXI  działa na rynku Płockim już 18 lat. Specjalizujemy się w bezgotówkowej obsłudze hoteli,firm, Klubów, Kin, Dworców i Centrów Handlowych. W chwili obecnej  ESKA TAXI dysponuje  samochodami osobowymi  z klimatyzacją, dobrych marek produkcji zachodniej, w bardzo dobrym stanie technicznym, mikrobusów (6-9 osobowych) 
Centrala telefoniczna  oraz tabor samochodowy są do Państwa dyspozycji przez 24 h na dobę, zatem współpraca z ESKA TAXI  gwarantuje Państwu rzetelną, profesjonalną i kompletną obsługę.
Posiadamy najnowocześniejszy system komputerowy przystosowany do przyjmowania i automatycznej realizacji zamówień telefonicznych oraz aplikację  NAVI TAXI ,TAXI KIOSK,  które napewno ułatwią naszą współpracę.

 


ABACOSUN to firma, która jest  obecna w branży  od 1995 roku. Przez te lata czynnie uczestniczy w tworzeniu polskiej branży kosmetycznej.

Wiele produktów oferowanych  przez Abacosun posiada międzynarodowe patenty i wyróżnia je skuteczność oraz oryginalność.

Liczne nagrody potwierdzają wysoką jakość kosmetyków, urządzeń  i usług.


Centrum Medyczne „RODZINA” świadczy usługi w ramach kontraktu z NFZ oraz usługi komercyjne. Wykonujemy badania laboratoryjne, jak również szereg badań specjalistycznych takich jak: USG – we własnym zakresie oraz na podstawie zawartych umów także EEG, EMG RTG i inne. Doświadczenie, jakie nabyliśmy w ciągukilkunastu minionych lat naszej pracy w ochronie zdrowia sprawiło, że wiemy jak zadbać o Państwa potrzeby, tak aby pacjenci korzystający z naszych usług byli zadowoleni.
Celem Centrum Medycznego „RODZINA” jest uzyskanie pełnej satysfakcji w zdrowiu i chorobie wszystkich naszych pacjentów.
Centrum Medyczne „RODZINA” jest szybkim, niezawodnym i troskliwym wykonawcą usług medycznych. Wiedza i doświadczenie naszego personelu są ważnym fundamentem wzrostu firmy z korzyścią dla pacjentów. 


Studenckie Forum BCC działa przy największej organizacji prywatnych przedsiębiorców w kraju - Business Centre Club. Dzięki współpracy z BCC mamy możliwośd uczenia się i zdobywania doświadczenia od najlepszych przedsiębiorców w kraju, które staramy się wykorzystywad w naszych codziennych wysiłkach. Jest to niepowtarzalna okazja do przełamywania barier w świadomości młodych ludzi, kształcenia przedsiębiorczych postaw czy też praktycznych umiejętności niezbędnych w karierze każdego przedsiębiorcy. „Misją Studenckiego Forum Business Centre Club jest kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród młodych Polaków. Swoimi działaniami inspirujemy, edukujemy oraz motywujemy młodych ludzi pokazując, że aktywność, odwaga i własna inicjatywa są drogą do osiągnięcia sukcesu.”

 

Gazeta PetroNews to papierowe wydanie najszybciej rozwijającego się portalu lokalnego w Płocku. Jej atutami są rzetelni dziennikarze, niebanalne tematy i zainteresowanie tematyką społeczną. Najwyższy w Płocku nakład, w wysokości 16 000 egzemplarzy oraz forma dystrybucji – w najważniejszych miejscach miasta, a także fakt, że jest to gazeta bezpłatna, gwarantuje dotarcie Państwa reklamy szerzej niż w jakikolwiek inny sposób! Portal PetroNews.pl to idealne miejsce na znalezienie aktualnych informacji o Płocku i regionie


Centrum Naukowo - Biznesowo "FENIKS" to bezpłatna Szkoła dla Dorosłych oferująca naukę w Liceum Ogólnokształcącym oraz w Szkołach Policealnych na kierunkach: technik ochrony fizycznej osób i mienia, BHP, technik administracji, florysta i wiele innych. Jest to jedyna taka Szkoła w Płocku oferująca naukę o specjalności mundurowej. W naszej ofercie mamy zajęcia z samoobrony, zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej oraz wyszkolenie strzeleckie. Organizujemy również kursy płetwonurka oraz kursy spadochronowe. Gwarantujemy najwyższą jakość kształcenia, indywidualne podejście do każdego słuchacza a także bogatą ofertę kształcenia dostosowaną do potrzeb rynku.


Tkalnia Zagadek to nowy, ciekawy i nieszablonowy sposób na spędzenie czasu ze swoimi znajomymi. U nas to Wy stajecie się prawdziwymi bohaterami rozgrywki. Macie 45 minut do rozwiązania serii zagadek umieszczonych w specjalnie zaprojektowanym pokoju. Przed Wami jeden cel: wydostać się w określonym czasie!

Tkalnia Zagadek i umieszczone w niej pokoje ucieczek to świetna alternatywa dla standardowych form rozrywki. Zamiast kolejnego szablonowego wyjścia do kina, na piwo bądź na miasto – wypróbuj nasz escaperoom.

Wszystkie nasze scenariusze połączone są wciągającą fabułą, którą poznajecie wraz z rozwiązywaniem zagadek. Zapewniamy niemal godzinę zabawy wypełnioną przyjemnym główkowaniem, współpracą oraz adrenaliną związaną z upływającym czasem. Zbierz ekipę i odwiedź nasze pokoje. Sprawdź czy uda się Wam sprostać wyzwaniu!


Płocki Portal Kulturalny - pierwszy portal w mieście zajmujący się wyłącznie zagadnieniami związanymi z kulturą i rozrywką. U nas znajdziecie fotorelacje z wydarzeń kulturalnych, imprez oraz wielu wydarzeń społecznych

 


Jesteśmy Lokalną Firmą, od niedawna w mieście, a już robimy hałas!!! :D
Pieczemy/robimy ZDROWE CIACHA!!!!
Dla wszystkich tych co do tej pory musieli sobie ich odmawiać, dla alergików, cukrzyków, wegetarian, weganów, sportowców i wszystkich tych, którzy dbają o to co jedzą!
Ciasta bez mąki, cukru, mleka i jajek tylko u nas!!! Tak to jest możliwe !!!
Zapraszamy na Nasz funpage: www.facebook.com/lekkieciacho, dajcie się zaskoczyć! :D

 


PIWPOL PŁOCK powstała w roku 1988. Od początku swojego istnienia jest firmą o tradycjach rodzinnych i polskim kapitale. Dziś PIWPOL PŁOCK jest sprawną i elastyczną firmą prowadzącą dystrybucję naturalnych wód źródlanych, mineralnych i leczniczych, produktów leczniczych i kosmetyków uzdrowiskowych oraz wielu innych produktów takich jak: kawy, herbaty, soki, syropy, napoje. Obejmuje swym działaniem teren trzech województw: mazowieckiego, łódzkiego i kujawsko-pomorskiego. Dzięki długoletniemu doświadczeniu firma posiada uznaną i cenioną markę na rynku lokalnym, kojarzoną z produktami i usługami najwyższej jakości. W ciągu tych lat została zbudowana firma o solidnych fundamentach, która przy wykorzystaniu najnowszych systemów zarządzania i logistyki pozostaje liderem obsługi bezpośredniej lokalnego rynku wód mineralnych i źródlanych. Kierując się zawsze najlepszymi standardami obsługi klienta PIWPOL PŁOCK zdobył zaufanie ponad 6.500 odbiorców, którym oferuje unikalny system zaopatrzenia w wody mineralne i nie tylko, zarówno do firm, jak i do domu. Centrum Obsługi Klienta Piwpol Płock mieści się w Płocku przy ul. Kalinowej 93, tel. 24 366 99 00, piwpol@piwpol.pl, www.piwpol.pl


 Katolickie Radio Diecezji Płockiej - Twoje radio na północnym Mazwoszu. Można by rzec - radio doskonałe - każdy znajdzie coś dla siebie. Aktualności, informacje regionalne, oraz ogólnopolskie. Audycje poranne, kulturalne, sportowe i nie tylko. Oczywiście nie możemy zapomnieć o wspaniałej muzyce wybieranej na bieżąco przez specjalistów w swoim fachu. Nieograniczona możliwość odsłuchu - na dwóch częstotliwosciach 104.3 FM, oraz 103.9 FM - oraz przez internet za pomocą strony internetowej krdp.fm, Youtube, oraz Mixcloud - mamy dostęp do starszych audycji, zapisanych w w/w serwisach lub live. Telewizja radiowa, w której można zobaczyć wielu zaproszonych gości od sportowców, przez osoby związane z szeroko rozumianą kulturą po Prezydenta Miasta Płocka. 


ENBO Club - Nowoczesne centrum rozrywki dla dzieci, dorosłych i firm.
W ofercie clubu znajduje się 6 torów do gry w kręgle dla dzieci i osób dorosłych, strefa dzienna, klub nocny z profesjonalną obsługą barmańską i parkietem z obsługą DJ.
ENBO dysponuje salą klubową oddzieloną od reszty lokalu, mogącą pomieścić nawet ok. 500 osób. Sala jest wyposażona w profesjonalny sprzęt multimedialny, nagłośnienie oraz bar. Posiada bezpośrednie wyjście na tory bowlingowe. Idealnie nadaje się do urządzenia bankietu czy spotkania połączonego z grą w kręgle i imprezą taneczną.
Propozycja ENBO to kompleksowa obsługa imprez dla osób indywidualnych i firm. Zespół barmański zaskoczy Państwa fantazyjnymi drinkami, załoga kelnerska nienaganną obsługą, a catering mnogością smaków.
Gra w kręgle, to doskonały sposób na aktywny wypoczynek po pracy i ponowne naładowanie się energią. To także okazja by zabrać ze sobą rodzinę i zasmakować sportowych emocji, oraz sposób by spędzić trochę czasu bawiąc się ze znajomymi.


Każda tabliczka jest wyjątkowa!

Nasza czekolada jest wyrabiana ręcznie w tradycyjny sposób, tak jak przed wiekami. To odróżnia nas od fabryk, w których na wielką skalę produkowane są tony przeciętnej czekolady. W naszej manufakturze wyrabiamy małe ilości czekolady, dzięki czemu każdej tabliczce możemy poświęcić wiele uwagi i troski.
Jesteśmy jedyną manufakturą w Polsce, która z ziaren kakaowca w magiczny sposób tworzy prawdziwą czekoladę. Odbicie naszej pasji można dostrzec w każdym kawałku.

Prawdziwy, naturalny smak!

Prawdziwy – autentyczny, niesfałszowany [wg Słownika języka polskiego PWN]
Czy znasz smak prawdziwej czekolady? Ciemny, intensywny, wydobyty z głębi ziarna kakaowca, uwodzący, a nawet uzależniający...
Wielkie korporacje produkujące czekoladę na masową skalę dążą do zwiększania zyskowności. W tym celu do ich wyrobów dodawane są aromaty, emulgatory i inne „ulepszacze”. Zdecydowana większość czekolad powstaje z półproduktów, co zmniejsza cenę, ale sprawia, że smak prawdziwego kakao gdzieś zanika...
Jako producent czekolady dbamy aby nasza czekolada była wyrabiana wyłącznie ze składników o najwyższej jakości. Własnoręcznie wybieramy najlepsze ziarna i wytwarzamy z nich miazgę kakaową, do której następnie dodawane są pozostałe surowce. Nasza czekolada to autentyczny, niczym niesfałszowany smak.


Piękno Lotosu jest miejscem dla każdej kobiety i mężczyzny.

Znajdziesz u nas wyciszenie i relaks a przy okazji zadbasz o ciało, twarz, dłonie i stopy

x

Newsy

y

Polecamy również

Deadpool 2 - napisy

Oszpecony w wyniku śmiertelnie groźnego ataku bydła podkuchenny ze stołówki zakładowej (Wade Wilson) nie cofnie się przed niczym, by spełnić największe marzenie swego życia – chce...
akcja/komedia/science-fiction

Deadpool 2 - dubbing

Oszpecony w wyniku śmiertelnie groźnego ataku bydła podkuchenny ze stołówki zakładowej (Wade Wilson) nie cofnie się przed niczym, by spełnić największe marzenie swego życia – chce...
akcja/komedia/science-fiction

Bóg nie umarł: Światło w ciemności - napisy

Kontynuacja pasjonującego cyklu, który obejrzało już niemal 250 tysięcy polskich widzów! Czy fakt, że większość nie wierzy, znaczy, że jesteś w błędzie? Czy można zakazać wiary,...
dramat

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie - napisy

Han Solo (Alden Ehrenreich) to autsajder, który podróżuje przez galaktykę swoim statkiem. Podczas śmiałych eskapad w głąb przestępczego półświatka poznaje wspaniałego Chewbaccę (Joonas...
przygodowy/science-fiction

Baner