Rezerwacja 24 367 65 00

Newsy

🎞️ Premiery i wydarzenia 🎞️
📽️ od 8. Listopada

     

 

 NoveKino Przedwiośnie w Płocku zaprasza na premiery filmowe

Od 8. listopada zapraszamy na film wojenny "Midway" w reżyserii Rolanda Emmericha. Film będzie wyświetlany w wersji z napisami.

Midway (napisy)

Wojna na Pacyfiku, której początek dał atak Cesarskich Sił Powietrznych na bazę Pearl Harbour, od początku układała się po myśli japońskiego dowództwa. Duża część amerykańskiej floty wojenna uległa zniszczeniu, a dowództwo, szczególnie polityczne, nie potrafiło odnaleźć się w nowej sytuacji. W takich okolicznościach amerykańska baza na Midway pełniła rolę ostatniego szańca obrony, po przerwaniu którego Japonia zapanuje niepodzielnie na Pacyfiku co może przesądzić o losach wojny. Roland Emmerich dzieje bitwy pozwala nam śledzić oczami zwykłych marynarzy, pilotów, a także generałów i polityków, których decyzje miały zdecydować o życiu tysięcy ludzi.


Druga premierowa propozycja to film akcji "Terminator: Mroczne przeznaczenie" w wersji z napisami oraz dubbing.

Terminator: Mroczne przeznaczenie (napisy)

Terminator: Mroczne przeznaczenie (dubbing)

Sarah Connor powraca aby chronić dziewczynę imieniem Dani przed nowym Terminatorem Rev-9.


Trzecia premierowa propozycja to film animowany "Salma w Krainie Dusz" w wersji z dubbingiem.

Salma w Krainie Dusz (dubbing)

Witajcie w Santa Clara, meksykańskim mieście cudów. To tutaj, raz do roku, duchy zmarłych przybywają do naszego świata, aby miło spędzić dzień w towarzystwie najbliższych. Jest to czas wielkiej radości dla wszystkich poza szesnastoletnią Salmą. Osierocona dziewczynka nigdy nie poznała swoich rodziców i dlatego nie może sprowadzić ich na ziemię. Wszystko zmienia się, gdy w ręce Salmy wpada tajemniczy medalion. Dzięki mocy amuletu dziewczynka dowiaduje się, jak odszukać mamę i tatę. Wkrótce ona i jej przeszywani bracia, Jorge i Pedro, rozpoczną niezwykłą wyprawę, która przeniesie całą trójkę w zaświaty. W krainie duchów czeka ich wspaniała przygoda, w czasie której Salma odkryje prawdę o rodzinie oraz własnych, głęboko ukrytych zdolnościach. Mocach, o których nie miała dotąd pojęcia.


Czwarta premierowa propozycja to film animowany "Baranek Shaun. Farmaggedon" w wersji z dubbingiem.

Baranek Shaun. Farmaggedon (dubbing)

Przed barankiem Shaunem i jego stadkiem otwierają się gwiezdne wrota wiodące wprost do międzyplanetarnej przygody, gdy na ich farmie ląduje obdarzona  niesłychanymi mocami i nieodpartym urokiem przybyszka z odległej galaktyki. Shaun będzie musiał pomóc jej odnaleźć odległy dom i umknąć stąpającej jej po piętach tajnej organizacji. Czy uda mu się zapobiec Farmageddonowi i w towarzystwie kosmatych kosmonautów powrócić na ukochaną farmę?


W sobotę i niedzielę (9 i 10 listopad) o godzinie 11:00 zapraszamy na BAJKORANKI. W ramach cyklu filmowego odbędzie się pokaz filmowy "Był sobie pies 2" w wersji z dubbingiem.

 

Bajkoranki: Był sobie pies 2 (dubbing)

Wszystkie psy doskonale wiedzą, że życie ma sens tylko u boku ukochanego pana lub pani. Ale czasem trzeba się nieźle nabiegać, żeby za nimi nadążyć. Bailey dostaje od swojego ukochanego Ethana nowy cel: ma opiekować się jego wnuczką – CJ. Dopóki dziewczynka jest mała, zadanie jest dość proste, choć czasem trzeba ochronić ją własnym ciałem przed rozbrykanym koniem. Z biegiem czasu CJ dorasta i wyzwania dla Baileya też stają się coraz większe, tym bardziej, że dziewczynka wyjeżdża z matką do wielkiego miasta i traci kontakt z dziadkami. Na szczęście Bailey przeżył już wiele żyć i sporo się o ludziach nauczył. Tym razem będzie musiał pomóc swojej ukochanej pani odnaleźć prawdziwą miłość, zrealizować marzenia i przede wszystkim pogodzić skłóconą rodzinę. Czasem będzie musiał odejść, by zaraz znów powrócić w nowym wcieleniu, raz nawet jako suczka. Bo jedno wie na pewno: życie jest na tyle pomerdane, że zawsze warto trzymać się razem.


W środę, 13. listopada o godzinie 14:10 zapraszamy na Rodzinne Oglądanie i pokaz filmu animowanego "Baranek Shaun. Farmaggedon" dubbing. Bilety w cenie 15 złotych.

 


W poniedziałek, 11. listopada o godzinie 18:30 zapraszamy na wyjątkową projekcje filmową w ramach Spotkań Filmowych. Wyświetlony zostanie film pt. "O zwierzętach i ludziach".

Przed seansem zapraszamy na herbatę/kawę i ciastko

Bilety w cenie 15 złotych

 

Spotkania Filmowe
O zwierzętach i ludziach (napisy)

reżyseria: Łukasz Czajka
scenariusz: Łukasz Czajka
gatunek: dokument
produkcja: Polska
rok produkcji: 2019
czas filmu: 1 godz. 10 minut

 
Film przybliża historię z jednej strony znaną, zekranizowaną przecież w filmie „Azyl” Niki Caro, ale na tyle wyjątkową, że zasługującą na ponownie opowiedzenie, tym razem w formie dokumentalnej. Łukasz Czajka utkał historię małżeństwa Żabińskich– długoletnich opiekunów warszawskiego zoo – z bogatych archiwaliów i wspomnień żyjących świadków wydarzeń. Dzięki temu jeszcze lepiej możemy zrozumieć wojenny lęk i heroizm pary.

Film zaczyna się na kilka lat przed wojną, gdy ogród zoologiczny tętnił egzotycznym życiem. Pośród zwierząt mieszkali ludzie – rodzina Żabińskich, których willa znajdowała się w samym sercu placówki. Żyli w zgodzie z czworonogami, zapraszając ich na swoje salony, a nawet do łóżek. To była idealna koegzystencja spajana miłością i fascynacją. Ten sielankowy krajobraz zostaje brutalnie zniszczony wraz z wejściem wojsk niemieckich.
 
Wydarzenie wspierają
 

Zapraszamy do NoveKino Przedwiośnie w Płocku na event
Wspólne Oglądanie Mistrzostw Świata w League of Legends

 
10. Listopad, start o 13:00
Transmisja LIVE
 
 
Finałowy mecz pomiędzy dwoma dużynami o tytuł mistrza świata w grze League of Legends
Szósta edycja Wspólnego Oglądania finału Mistrzostw Świata w grze komputerowej League of Legends w NoveKino Przedwiośnie w Płocku. Główną atrakcją wydarzenia jest oglądanie zmagań dwóch drużyn o tytuł Mistrza Świata League of Legends 2019 przy transmisji LIVE na wielkim ekranie kinowym, a wszystko to w niezwykłej atmosferze panującej na sali kinowej.

League of Legends jest sieciową grą komputerową z gatunku multiplayer online battle arena (MOBA). Powstała na bazie modyfikacji Defense of the Ancients (DotA) do Warcraft III: The Frozen Throne. Opracowana przez firmę Riot Games i początkowo wydana tylko dla systemu Windows. Została zapowiedziana 7 października 2008, a wydana 27 października 2009. Dnia 15 lipca 2013 gra została uznana w USA za pełnoprawny sport (esport).
 

 Ponadto w repertuarze:

  1. Rodzina Addamsów (dubbing)
  2. Czarownica 2 (dubbing)
  3. Joker (napisy)
  4. Boże Ciało
  5. Nieplanowane (napisy)

Bilety do nabycia w kasach kina lub online

Szczegóły na stronie kina w zakładce REPERTUAR


 

x

Newsy

y

Polecamy również

Boże Ciało

„Boże Ciało” to historia 20-letniego Daniela, który w trakcie pobytu w poprawczaku przechodzi duchową przemianę i skrycie marzy, żeby zostać księdzem. Po kilku latach odsiadki...
obyczajowy

Midway - napisy

Wojenna superprodukcja mistrza wielkich filmowych widowisk Rolanda Emmericha.  Jedna z najważniejszych bitew w historii ludzkości, która odmieniła losy wojny na Pacyfiku, ukazana z...
wojenny

Nieplanowane - napisy

„Gdybyś miał zobaczyć w tym roku tylko jeden film, zobacz Nieplanowane...”  – ta nieodosobniona opinia najlepiej oddaje wrażenie, jakie na milionach widzów za oceanem...
dramat

Rodzina Addamsów - dubbing

Rodzina Addamsów, po przeprowadzce do innego miasta, musi stawić czoło wyzwaniom XXI wieku. A także wścibskiej, sprytnej i chciwej prezenterce telewizyjnej Margaux Needler. W dodatku Addamsowie...
animowany

Baner