Rezerwacja 24 367 65 00

Newsy

🎞️ Premiery i wydarzenia 🎞️
📽️ od 17. Maja

     

 

 NoveKino Przedwiośnie w Płocku zaprasza na premiery filmowe

 

od 17. maja zapraszamy na premiere filmu „John Wick 3” (napisy).

John Wick 3 (napisy)

 
Niedościgniony zabójca i miłośnik psów John Wick wpada w śmiertelnie poważne kłopoty. Likwidując jednego z członków wszechpotężnej Gildii Zabójców, Wick staje się celem najlepszych i najbardziej bezlitosnych fachowców w branży. Za jego głowę zostaje wyznaczona nagroda, której nikt nie jest w stanie się oprzeć. Nie ma takiego miejsca na Ziemi, gdzie mógłby się skryć. Nie ma takiego twardziela, który stanąłby po jego stronie. Jego tropem rusza nawet tajemnicza piękność (Halle Berry), której boją się nawet umarli. Czyżby era Johna Wicka dobiegła końca?


Maraton filmowy ze wszystkich trzech części John Wick już w ten piątek, 17. Maja.

Maraton John Wick 3 (napisy)

 
John Wick - Bohaterem jest płatny morderca, ścigający mężczyznę, który ukradł mu samochód i przy okazji zabił jego psa. Okazuje się, że ojcem złodzieja jest szef mafii, który wynajmuje starego przyjaciela Wicka, by zabił ścigającego.
John Wick 2 - Legendarny super zabójca John Wick znów musi porzucić spokojną emeryturę. Jego dawny wspólnik potrzebuje pomocy w walce z podziemną organizacją włoskich zabójców. Związany ślubami krwi John nie może odmówić. A to znaczy, że znów będzie się działo. Pojawienie się na włoskiej ziemi Johna Wicka będzie dla mafii jak wybuch Wezuwiusza. Krew poleje się niczym lawa, a najwięksi twardziele będą błagać o litość. W tej grze John Wick znów przeniesie nas o poziom wyżej.
John Wick 3 - Niedościgniony zabójca i miłośnik psów John Wick wpada w śmiertelnie poważne kłopoty. Likwidując jednego z członków wszechpotężnej Gildii Zabójców, Wick staje się celem najlepszych i najbardziej bezlitosnych fachowców w branży. Za jego głowę zostaje wyznaczona nagroda, której nikt nie jest w stanie się oprzeć. Nie ma takiego miejsca na Ziemi, gdzie mógłby się skryć. Nie ma takiego twardziela, który stanąłby po jego stronie. Jego tropem rusza nawet tajemnicza piękność (Halle Berry), której boją się nawet umarli. Czyżby era Johna Wicka dobiegła końca?


W sobotę i niedzielę (11 i 12 maja) o godzinie 11:00 zapraszamy na BAJKORANKI. W ramach cyklu odbędzie się pokaz filmu animowanego "Kacper i Emma szukają skarbu" dubbing. Po seansach zapraszamy do na animacje przygotowane przez Teatr Form Wielu.  

 

Bajkoranki: Kacper i Emma szukają skarbu (dubbing)

Najlepsi przyjaciele Kacper i Emma jadą na wakacje z dziadkiem Emmy - J?rgenem nad morze. Korzystają tam z kąpieli, zbierają muszle, budują zamki z piasku, puszczają latawce, a nawet łowią ryby. Wakacje jak każde do czasu, aż na plaży znajdują tajemniczą skrzynię. To kapsuła czasu z pamiątkami przeszłości i mapą. Dla Kacpra i Emmy rozpoczyna się ekscytująca przygoda. W międzyczasie dowiedzą się więcej o ludziach żyjących na wyspie i o tym, jak żyło się tam dawniej.


W środę, 22. maja o godzinie 11:45 zapraszamy na Rodzinne Oglądanie i pokaz filmu animowanego "Praziomek" dubbing. Bilety w cenie 15 złotych.

 


W poniedziałek, 20. maja zapraszamy na wyjątkowe i niepowatarzalne projekcje filmowe na cykl filmowy Spotkania Filmowe. O godzinie 18:30 odbędzie się seans filmowy pt. "Kafarnaum" (napisy).

Przed seansem zapraszamy na mały poczęstunek oraz na kawę/herbatkę

Bilety w cenie 15 złotych

 

Spotkania Filmowe
Kafarnaum (napisy)

reżyseria: Nadine Labaki
scenariusz: Nadine Labaki, Khaled Mouzanar
gatunek: dramat
kraj produkcji: USA, Liban
rok produkcji: 2018
czas filmu: 2 godz.


     Dwunastoletni Zejn jest mieszkańcem bejruckich slumsów, odmalowanych w „Kafarnaum” z niezwykłą intensywnością. Zgodnie z tytułem, oznaczającym „chaos”, „bezład”, „gmatwaninę”, dzielnica uderza nadmiarem: rzeczy, ludzi, a przede wszystkim dzieci, niewinnych ofiar rzeczywistości społecznej oraz klasowych i ekonomicznych podziałów. Nadine Labaki (autorka doskonale znanego w Polsce „Karmelu”) staje w ich obronie – i to dosłownie, wciela się bowiem w filmie w rolę adwokatki Zejna. Przed sądem chłopak odtwarza swoją historię, przywołuje dramatyczne wspomnienia, ale co najważniejsze: z pasją walczy o siebie i swoją przyszłość. To dziecko ma zdumiewającą odwagę, determinację i siłę, a przez „Kafarnaum” nawiguje go niezawodny moralny kompas, dzięki któremu odróżnia dobro od zła. Niezmordowany włóczęga, mały obrońca jeszcze mniejszych i słabszych, Zejn w pojedynkę rzuca wyzwanie niesprawiedliwości i krzywdzie. Przejmująco portretując dziecięcą solidarność, Labaki akcentuje, jak sama je nazywa, „drobne cuda”: serdeczne gesty, akty współczucia i miłości. To dzięki nim możliwe jest przetrwanie.

Wraz z Against Gravity zapraszamy na spotkanie z cyklu FILMOTERAPIA Z SENSEM, które odbędzie się 17 Maja o godz. 18:15. Pokaz filmowy pt. „Anders, ja i jego 23 inne kobiety” w wersji z napisami.

Po spotkaniu zapraszamy do dyskusji

Bilety w cenie 15 złotych

Filmoterapia z Sensem:
Anders, ja i jego 23 inne kobiety
(napisy)

reżyseria: Nahid Persson
gatunek: dokument
kraj produkcji: Szwecja, Norwegia, Finlandia
rok produkcji: 2018

 
W dyskusji wezmą udział:

Małgorzata Ojrzyńska
- psychoanalityk szkoleniowy Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego, od 30 lat pracuje klinicznie z dorosłymi i z dziećmi, od 20 lat jako psychoanalityczka. Mieszka i pracuje pod Warszawą.

Spotkanie poprowadzi Anna Dymek – absolwentka polonistyki i filmoznawstwa. Ceni kino stawiające pytania, które zostawia w widzu emocjonalny ślad i jest inspirujące intelektualnie

Gdy Nahid przesunęła palcem w prawo na ekranie smartfona, nie spodziewała się tego, co ją czeka. 49-letni Anders, przystojny trener tenisa, okazał się niemniej zainteresowany nią, 57-letnią kobietą. Ich pierwsze randki były wspaniałe, kolejne jeszcze lepsze. Nahid poznała przyjaciół Andersa, co wróżyło poważniejszy związek. Jej wątpliwości zaczął budzić fakt, że pod zdjęciami mężczyzny na Facebooku pojawia się wiele poufałych komentarzy innych kobiet. Postanowiła do nich napisać. Okazało się, że nie jest jedyna. Jej ukochany spotykał się jednocześnie z 23 innymi kobietami. W tym momencie Nahid Persson, szwedzka reżyserka irańskiego pochodzenia, sięgnęła po kamerę. A Anders, o dziwo, zgodził się zostać bohaterem jej filmu. Tak zaczyna się opowieść, która pomimo pozorów typowej narracji o Casanovie wielokrotnie sprowadza widza na manowce. Film jest zgrabną metaforą tego, jak współczesne randkowanie w sieci zderza się ze staroświecką ideą miłości romantycznej.

Ponadto w repertuarze:

  1. Kraina cudów (dubbing)
  2. Praziomek (dubbing)
  3. Avengers: Koniec gry (dubbing, napisy)
  4. Podły, okrutny, zły (napisy)
  5. Niedobrani (napisy)
  6. Słodki koniec dnia

Bilety do nabycia w kasach kina lub online

Szczegóły na stronie kina w zakładce REPERTUAR


 

x

Newsy

y

Polecamy również

John Wick 3 - napisy

Producent „SICARIO”, „MIASTA ZŁODZIEI” i „NIEZNISZCZALNYCH” nadaje globalny zasięg kultowej serii. Keanu Reeves powraca w towarzystwie dwóch laureatek Oscara...
akcja

Niedobrani - napisy

Komedia producentów hitów „SĄSIEDZI”, „SAUSAGE PARTY”, „WPADKA” I „ATOMIC BLONDE”.  Piękna laureatka Oscara CHARLIZE THERON i niepoprawnie...
komedia

Podły, okrutny, zły - napisy

Prawdziwa historia seryjnego mordercy Teda Bundy'ego (w tej roli doskonały Zac Effron), którego zbrodnie wstrząsnęły Ameryką w latach 70-tych. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Ted...
kryminalny/thriller

Słodki koniec dnia

Historia o miłości, tęsknocie i utraconych nadziejach. O lęku przed nieznanym i pasji życia. Miejscem akcji filmu jest włoska prowincja, etruskie miasto Volterra. Tu od lat mieszka Maria...
dramat

Baner