Rezerwacja 24 367 65 00

Newsy

🎞️ PREMIERY FILMOWE 🎞️
16. Listopada

     

 

 NoveKino Przedwiośnie w Płocku zaprasza na premiery filmowe

 

Od 16 listopada zapraszamy na nową  ekscytująca przygodę w świecie magii J. K. Rowling, czyli „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindenwalda”. Film będzie wyświetlany w wersji z dubbingiem oraz napisy.

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindenwalda (napisy)

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindenwalda (dubbing)

 
Akcja filmu, do którego scenariusz napisała J.K. Rowling, rozpoczyna się w 1927 r., kilka miesięcy po tym, jak Newt pomógł zdemaskować i schwytać niesławnego czarnoksiężnika Gellerta Grindelwalda. Ten dotrzymał danego wcześniej słowa i uciekł w dramatycznych okolicznościach. Cały czas gromadzi nowych zwolenników swojej sprawy — wyniesienia czarodziejów ponad wszystkie niemagiczne istoty. Jedyną osobą będącą w stanie go powstrzymać jest czarodziej, którego niegdyś uważał za swojego najlepszego przyjaciela — Albus Dumbledore. Jednak Dumbledore nie obejdzie się bez pomocy swojego byłego ucznia Newta Scamandera, któremu już raz udało się pokrzyżować plany Grindelwaldowi. Przygoda ponownie splata losy Newta, Tiny, Queenie i Jacoba. Jednak misja ta będzie także sprawdzianem ich lojalności, kiedy będą stawiali czoła nowym zagrożeniom w coraz bardziej niebezpiecznym i podzielonym świecie czarodziejów.
 
REŻYSERIA: David Yates
OBSADA: Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Johnny Depp
 


Od piątku na naszych ekranach pojawi się „Gentleman z rewolwerem” napisy, w którym Rober Redtford wystąpi po raz ostatni w swojej karierze.

Gentelman z rewolwerem (napisy)

 
Historia najbardziej czarującego złodzieja w historii, który wcale nie miał ochoty na to, żeby przejść na emeryturę, z więzienia uciekał 30 razy, a rabując banki nigdy nie zapominał o byciu gentlemanem.
 
REŻYSERIA: David Lowery
OBSADA: Robert Redford, Sissy Spacek, Casey Affleck
 

W sobotę i niedzielę zapraszamy na film z cyklu Bajkoranki! W dniach 17 listopada (sobota) i 18 listopada (niedziela) wyświetlimy "Książka Lili" dubbing. Przed seansami odbędzie się losowanie nagród na zasadach Happy Seats, natomiast po seansach zapraszamy do patio kina, będą prowadzone zabawy i animacje przez Teatr Form Wielu.

 
Bilety w cenie 12 złotych
 

 

Książka Lili (dubbing)
 

Lila, bohaterka książki dla dzieci, nagle wypada ze swojego papierowego świata i zostaje uwięziona w miejscu, do którego nie należy. Tak zaczyna się wspaniała przygoda, podczas której Lila odkrywa, że jedyną osobą, która może ją uratować jest Ramon, właściciel książki, z której wypadła dziewczynka. Niestety, Ramon nie czytał jej od wielu lat. Co gorsza, nie jest już małym chłopcem i dawno przestał wierzyć w fantazje. Lila i jej przyjaciółka Manuela wyruszają w niebezpieczną podróż po Pustyni Utraconych Wspomnień, by dowiedzieć się co wydarzyło się w życiu Ramona. Czym zakończy się ich przygoda?


 W środę 21 listopada zapraszamy na Rodzinne Oglądanie i pokaz animacji "Klakson i spółka" dubbing. Seans o godzinie 14:00, bilety w cenie 15 złotych.

 


W poniedziałek 19 listopada o godzinie 18:30 zapraszamy na Spotkania Filmowe i pokaz filmu "Czarne bractwo. BlackKklansman".

Przed seansem zapraszamy na herbatę/kawę i ciastko

Bilety w cenie 15 złotych

 

Czarne bractwo. BlackKklansman (napisy)

  reżyseria: Spike Lee
scenariusz: Spike Lee, Charlie Wachtel
gatunek: biograficzny/dramat/kryminalny
kraj produkcji: USA
rok produkcji: 2018
czas filmu: 2 godz. 08 min.

 
Jest początek lat siedemdziesiątych, a Ron Stallworth (John David Washington) jest pierwszym czarnoskórym detektywem, który służy w Departamencie Policji w Colorado Springs. Zdeterminowany, by wyrobić sobie nazwisko, Stallworth odważnie decyduje się na niebezpieczną misję: infiltracje Ku Klux Klanu. Razem z kolegą Flipem Zimmermanem (Adam Driver) tworzą grupę, której udało się przeniknąć do struktur Ku Klux Klanu. Udowodnili rasistowskie działania organizacji, uniemożliwili dokonanie zamachu, w którym mieli zginąć ludzie.

Wraz z Against Gravity zapraszamy na spotkanie z cyklu FILMOTERAPIA Z SENSEM, które odbędzie się 16 listopada o godz. 18:15. W ramach pierwszego spotkania zapraszamy na pokaz filmu „Singielki”.

Po spotkaniu zapraszamy do dyskusji

Bilety w cenie 15 złotych

 

Singielki

reżyseria: Ariadna Relea, Mariona Guiu
gatunek: dokument
kraj produkcji: Hiszpania, Turcja
rok produkcji: 2017

 
W dyskusji wezmą udział:

Sylwia Wojtysiak - psychoterapeutka, terapeutka uzależnień, seksuolog, socjoterapeutka. Trenerka i szkoleniowiec. Dyrektorka Poznańskiego Ośrodka Psychoterapii Integratywnej i Wielkopolskiej Szkoły Psychoterapii Integratywnej w Poznaniu, Prezes Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej. Prowadzi Psychoterapeutyczny Klub Filmowy w Poznaniu

Aleksandra Gołębiewska - terapeutka psychoanalityczna, superwizorka, psychoterapeutka szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej

Spotkanie poprowadzi Anna Dymek – absolwentka polonistyki i filmoznawstwa. Ceni kino stawiające pytania, które zostawia w widzu emocjonalny ślad i jest inspirujące intelektualnie

„Singielki” - Bratnia dusza, partner, chłopak, mąż – każda z bohaterek inaczej definiuje przedmiot swoich poszukiwań, ale nie może go znaleźć. Pochodzą z różnych krajów (Szanghaj, Melbourne, Barcelona i Stambuł), skończyły 30 lat, są wykształcone i atrakcyjne, ale pomimo regularnego korzystania z serwisów randkowych i innych bardziej tradycyjnych form kojarzenia par, nie są w stanie zbudować długotrwałej relacji. Czy są same temu winne czy też winą obarcza je społeczeństwo? Dlaczego nie mogą znaleźć partnera, a może dlaczego w ogóle muszą go szukać? Czy szukają mężczyzny, który jeszcze nie istnieje, czy też to mężczyźni poszukują kobiet, które już przestały istnieć?
Reżyserki filmu wyruszają w drogę, by przyjrzeć się współczesnym singielkom. W ciągu czterech lat śledzą ich losy, wpisując w kontekst różnorodnych systemów, ale też próbując umocować je w ponadnarodowych przemianach społecznych. Indywidualne cechy, oczekiwania, demografia, wykształcenie, emancypacja, feminizm, opresyjność państwa, wiek, kryzys męskości – te i inne czynniki dekonstruują koncepcję wielkiej romantycznej miłości na całe życie. Ale czy ktoś jeszcze wierzy w księcia na białym koniu?

W niedzielę 18 listopada (niedziela) zapraszamy na Katechezę w kinie i pokaz filmu "Tajemnice objawienia" dubbing. Seans o godzinie 15:30. W ramach wydarzenia zapraszamy na mały poczęstunek oraz dyskusję na temat filmu, która odbędzie się w patio kina.

Bilety w cenie: normalne - 15 złotych, grupowe - 12 złotych.

 

 
reżyseria: Xavier Giannoli
scenariusz: Xavier Giannoli
gatunek: thriller/psychologiczny
kraj produkcji: Francja
czas filmu: 2 godz. 17 minut
 
 
    Jacques (Vincent Lindon), reporter znanej francuskiej gazety otrzymuje tajemniczy telefon z Watykanu. Wynika z niego, że w małym miasteczku na południu Francji mieszka 18-letnia dziewczyna, która utrzymuje, że przeżyła objawienie Matki Boskiej. Pogłoski o domniemanym cudzie rozchodzą się błyskawicznie i sprawiają, że na miejsce rzekomych objawień zaczynają przybywać tysiące pielgrzymów. Jacques, który prywatnie nie ma nic wspólnego ze światem wiary i kościoła, zgadza się być częścią komisji śledczej, mającej rzucić nowe światło na zdumiewające wydarzenia.
 

W środę 21 listopad zapraszamy na Kino Seniora i pokaz filmu "Serce nie sługa". Seans zaplanowany jest o godzinie 11:00, bilety w cenie 12 złotych. Zapraszamy także na poczęstunek oraz prelekcję na temat filmu, którą poprowadzą aktorzy z Teatru Form Wielu.

 
 
 
   Film o poszukiwaniu miłości. To zabawne i przejmujące spojrzenie na współczesne związki. Związki ludzi, którzy przestali wierzyć w miłość, choć w głębi duszy, właśnie na taką prawdziwą miłość czekają. Nie jest jednak łatwo odnaleźć swoją drugą połówkę, nawet jeśli spędza się bardzo dużo czasu na randkowaniu. Daria i Filip - główni bohaterowie filmu znają się od lat i są najlepszymi przyjaciółmi. Filip to klasyczny „Piotruś Pan” i łamacz damskich serc. Po kolejnej, upojnej nocy, gdy obudzi się obok nowo poznanej dziewczyny, poczuje, że chce zmienić swoje życie i nadać mu sens. Przypomni przyjaciółce propozycję, którą złożył jej kilka lat temu. Jeśli do trzydziestki nie będą w poważnych związkach, to pobiorą się i razem wychowają dziecko. Daria na początku sceptycznie nastawiona do tego pomysłu, w końcu się poddaje i ulega namowom przyjaciela. Każde z nich w pewnym momencie będzie musiało odpowiedzieć sobie na pytanie, czy to, co ich łączy to przyjaźń, czy jednak kochanie? W chwili, gdy ich życie nabierze zupełnie nowego smaku los pokrzyżuje ich plany. Czy miłość faktycznie potrafi przetrwać wszystko? A przede wszystkim - czy trwa wiecznie?
 

20 listopada (wtorek) zapraszamy na Portret Kobiety i pokaz filmu "Planeta singli 2". Na seans zapraszamy o godzinie 18:00, bilety w cenie 15 złotych. Przed seansem tradycyjnie odbędzie się poczęstunek przygotowany między innymi przez Lekkie Ciacho oraz losowanie atrakcyjnych nagród na zasadach Happy Seats.


 Planeta singli 2

reżyseria: Sam Akina
scenariusz: Sam Akina, Jules Jones
gatunek: komedia/romantyczny
produkcja: Polska
 
Związek Ani (Agnieszka Więdłocha) i Tomka (Maciej Stuhr) przeżywa poważny kryzys. On, showman-celebryta wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander – zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki.
 
 

WYDARZENIE WSPIERA URZĄD MIASTA PŁOCKA

 
 

W Ponadto w repertuarze:
  1. Bohemian Rhapsody (napisy)
  2. Dziadek do orzechów i cztery królestwa (napisy/dubbing)
  3. Alfa (dubbing)
  4. Klakson i spółka (dubbing)

Bilety do nabycia w kasach kina lub online


 

x

Newsy

y

Polecamy również

Alfa - dubbing

Czasy epoki lodowcowej, Europa 20 tys. lat temu. Młody mężczyzna wspólnie ze współplemieńcami wyrusza na swoje pierwsze polowanie. Kiedy zostaje ranny, ci porzucają go, skazując na pewną...
przygodowy

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda - napisy

Akcja filmu, do którego scenariusz napisała J.K. Rowling, rozpoczyna się w 1927 r., kilka miesięcy po tym, jak Newt pomógł zdemaskować i schwytać niesławnego czarnoksiężnika Gellerta...
fantasy

Gentleman z rewolwerem - napisy

To wydarzyło się mniej więcej naprawdę. Forrest Tucker wiódł bardzo uporządkowane życie. W równie bezczelny, co sympatyczny sposób rabował banki, a kiedy czasem powinęła mu się noga i...
komedia/kryminalny

Bohemian Rhapsody - napisy

Porywająca opowieść o zespole Queen, jego muzyce i niezwykłym wokaliście Freddie’em Mercurym (Rami Malek – serial TV ”Mr. Robot”), który przełamując stereotypy i...
biograficzny/dramat/muzyczny

Baner