Rezerwacja 22 839 23 65

Newsy

W samo południe (Seans dla seniorów): "My dwie" 27.10, godz. 12:00

        

 

Najbliższe spotkanie odbędzie się we wtorek   

27 października o godz 12:00

zapraszamy na pokaz filmu: 

"MY DWIE"

bilety w cenie 12 zł tyko dla seniorów, pozostałe osoby płacą za bilet wg cennika tygodniowego

 


 

27 października o godz. 12:00 zapraszamy na pokaz  filmu "My dwie" - pełnometrażowy debiut reżyserski Filippo Meneghettiego prezentowany był na Festiwalu Filmowym w Toronto. Bilety są już w sprzedaży!  

reżyseria: Filippo Meneghetti
 produkcja: Francja, Luksemburg, Belgia 
gatunek: komediodramat
premiera filmu: 23 października 2020r

Nina (Barbara Sukowa) i Madeleine (Martine Chevallier) są na emeryturze. Przez ostatnie kilka dekad ukrywały swoją miłość i nawet ich najbliżsi są przekonani, że są dla siebie tylko sąsiadkami. Nina uważa jednak, że w dzisiejszych czasach nikt nie będzie zwracał na nie uwagi. Namawia Madeleine, żeby wyjechały do Rzymu i zamieszkały w końcu razem. Madeleine jest skłonna powiedzieć o ich związku i planach swojej córce (Lea Drucker), jednak wypadki potoczą się w zupełnie nieprzewidziany sposób.


„My dwie” to wyciskająca łzy historia pięknej miłości, gdzie dramatyczne wydarzenia przeplatają się z dobrym humorem. Pełnometrażowy debiut reżyserski Filippo Meneghettiego prezentowany był na Festiwalu Filmowym w Toronto.

____________________________________________ 

DODATKOWO CO TYDZIEŃ LOSUJEMY DLA PAŃSTWA SUPER NAGRODY!!

*w losowaniu biorą udział tylko bilety kartonikowe, żeby wziąć udział, należy zamienić w kasie bilet elektroniczny na kartonikowy; serdecznie zapraszamy wcześniej- losowanie odbywa się przed seansem!

x

Newsy

y

Polecamy również

25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy

„25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” to poruszający dramat sensacyjny, oparty na prawdziwych wydarzeniach z życia Tomasza Komendy, którymi żyła cała Polska. To fabularna...
dramat/sensacyjny

Helmut Newton. Piękno i bestia - napisy

Nie ma wątpliwości, że w centrum zainteresowania legendarnego fotografa były kobiety. Bohaterki jego kultowych portretów i zdjęć w magazynach mody - od Catherine Deneuve do Grace Jones, od...
dokument

Baner