Rezerwacja 22 839 23 65

Newsy

KUP BILET OTWARTY/ VOUCHER - I WESPRZYJ KINO WISŁA

Drodzy Widzowie,

 Pandemia koronawirusa uderzyła w całą branżę filmową: od produkcji, po dystrybucję ale przede wszystkim kina - takie jak Wisła. Mamy do czynienia z największym kryzysem gospodarczym od lat. W połowie marca zgodnie z zarządzeniem Ministerstwa Kultury - zamknęliśmy swoje drzwi na trzy miesiące. Dzięki Wam oraz akcji wspierania nas poprzez zakup voucherów do kina na dowolne seanse otworzyliśmy się ponownie 6 czerwca. Niestety, sytuacja po raz kolejny się powtórzyła. Z dniem 6 listopada znowu się zamykamy. 
 
 Dlatego zwracamy się do Was z ogromną prośbą o wsparcie kina przez zakup vouchera. Ma on charakter otwarty i można go wykorzystać na dowolny seans filmowy- od momentu zakupu ważny będzie przez do konca kwietnia 2021.
 
 Kino Wisła to jedno z najstarszych kin w Warszawie. Zostało uruchomione w roku 1959. Jesteśmy członkiem Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych oraz Europa Cinemas. Kino Wisła należy do sieci NoveKino, tworzonej przez Instytucję Filmową Max-Film S.A.
Nasz repertuar kierujemy do widza wymagającego, szukającego filmów ambitnych, niekomercyjnych, artystycznych. Chętnie pokazujemy dobre kino polskie, europejskie oraz filmy z innych krajów. 
 
Naszym celem nie jest samo wyświetlanie filmów z bieżącego repertuaru. Staramy się, aby w naszym programie było jak najwięcej ciekawych imprez – filmowych, społecznych i edukacyjnych. Organizujemy pokazy przedpremierowe, seanse premierowe, na naszych ekranach gościmy przeglądy filmowe, pokazy slajdów czy spotkania z polskim twórcami przy promocji ich filmów. Prowadzimy specjalne cykle filmowe kierowane do seniorów, edukacyjne – skierowane dla młodzieży szkolnej, a także przeznaczone dla najmłodszych widzów.

 

 
Jak kupić voucher?

Aby zakupić bilet prosimy wejść w zakładkę REPERTUAR, wybrać dowolny dzień, kolejnym krokiem jest kliknięcie na godzinę 00:00 i wybranie zakładki KUP. Ważna informacja – podczas jednej transakcji można zakupić 10 biletów! Jeden voucher kosztuje 16 złotych. 
 
 
 
 
Dziękujemy za wasze dotychczasowe wsparcie. Nie poddamy się i do zobaczenia na seansach!
:) 
x

Newsy

y

Polecamy również

Cruella - napisy

Zdobywczyni Oscara® Emma Stone („La La Land”) w roli tytułowej Cruelli. Film opowiada o buntowniczych początkach jednego z najbardziej znanych i modnych kinowych złoczyńców,...
komedia

Magnezja

Uhonorowany nagrodą „Perspektywa” za swój debiut reżyserski Maciek Bochniak oraz współscenarzysta Mateusz Kościukiewicz, czyli artystyczny duet, który dał widzom „Disco...
dramat

Nomadland - napisy

Fern (Frances McDormand) - po gospodarczym upadku robotniczego miasteczka w Nevadzie - pakuje swojego vana i wyrusza w drogę, odkrywając życie poza ramami konwencjonalnego społeczeństwa jako...
dramat

Ojciec - napisy

Sir Anthony Hopkins został uhonorowany Oscarem®  za rolę w filmie ”Ojciec”. To druga statuetka w karierze aktora. Poprzednią dostał w 1992 roku za rolę w "Milczeniu...
dramat

Baner