Rezerwacja 22 839 23 65

Newsy

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA DLA WIDZÓW KINA WISŁA

 

Drodzy Widzowie,

w trosce o Wasze bezpieczeństwo prosimy o przestrzeganie następujących zasad, które obowiązują w kinie Wisła od 6 czerwca.

 - Obowiązek zasłaniania ust i nosa
- Po wejściu do kina zdezynfekuj dłonie oraz zachowaj odstęp 2m

Zasada zajmowania miejsc:

Rzędy powinny być zajmowane naprzemiennie, z zachowaniem jednego wolnego miejsca między widzami

Obowiązek ten nie dotyczy:

- widza, który uczestniczy w pokazie z dzieckiem poniżej 13. roku życia
- osób wspólnie zamieszkujących lub pozostających we wspólnym gospodarstwie domowym
- widza, który uczestniczy w pokazie z osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie.

 

aktualizacja z dnia 8.10.2020:

Drodzy Widzowie, 

zgodnie z decyzją rządu, dotyczącą rozszerzenia tzw. strefy żółtej na terytorium całego kraju, w trosce o Wasze zdrowie jesteśmy zmuszeni wprowadzić zmianę zasad bezpieczeństwa, które będą obowiązywać od 10 października 2020 roku do odwołania, główna zasada dotyczy tego, że liczba miejsc na sali kinowej zostanie ograniczona do 25% na wszystkich pokazach - zarówno na seansach repertuarowych jak i wydarzeniach specjalnych.

 Dziękujemy za wyrozumiałość i współpracę. 

 

x

Newsy

y

Polecamy również

25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy

„25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” to poruszający dramat sensacyjny, oparty na prawdziwych wydarzeniach z życia Tomasza Komendy, którymi żyła cała Polska. To fabularna...
dramat/sensacyjny

Helmut Newton. Piękno i bestia - napisy

Nie ma wątpliwości, że w centrum zainteresowania legendarnego fotografa były kobiety. Bohaterki jego kultowych portretów i zdjęć w magazynach mody - od Catherine Deneuve do Grace Jones, od...
dokument

Baner